سه‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰

آیا منصوریان زمستان تبریز را نمی بیند؟

علیرضا منصوریان

مدیران باشگاه تراکتور تبریز از نتایج هفته‌های اخیر این تیم رضایت ندارند و بر همین اساس منصوریان در آستانه برکناری از سرمربیگری این تیم قرار دارد.

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز پس از تساوی روز گذشته تیمش مقابل فولاد خوزستان و عملکرد پُر نوسان تراکتوری‌ها در هفته‌های گذشته، نتوانسته است رضایت مدیران باشگاه تراکتور را جلب کند و حالا در آستانه برکناری از تیم تبریزی قرار دارد.

منصوریان در پنج بازی‌ای که هدایت سرخپوشان تبریزی را بر عهده داشت، به یک پیروزی، یک شکست و سه تساوی دست یافت و تیمش با ۶ امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول قرار دارد.

در این میان شنیده می‌شود ساکت الهامی سرمربی فصل گذشته تیم تراکتور که همراه با این تیم به مقام قهرمانی جام حذفی رسید، گزینه اصلی هدایت سرخپوشان تبریزی است و صحبت‌های اولیه برای بازگشت او به تبریز انجام شده است. الهامی قرار است امروز به تبریز برود و مذاکرات نهایی خود با مدیران باشگاه تراکتور را انجام دهد.

نکته جالب درباره بازگشت الهامی به تراکتور، پایان محرومیت ۳ ماهه این مربی از سوی کمیته انضباطی تا چند روز دیگر است و به این ترتیب الهامی برای نشستن روی نیمکت تراکتور نیز مشکلی نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.