چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰

رئیس‌جمهور: آیت‌الله یزدی عمر خود را در صیانت از آرمان‌های نظام اسلامی سپری کرد

پیام روحانی

رئیس‌جمهور در پیامی با تسلیت رحلت آیت‌الله محمد یزدی تاکید کرد: این عالم مجاهد، عمر خود را در صیانت از آرمان‌های نظام اسلامی سپری کرد و خدمات ارزشمندی به یادگار گذاشت که در خاطر مردم قدرشناس ایران باقی خواهد ماند.

قدس آنلاین: حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در پیامی با تسلیت رحلت آیت الله محمد یزدی، تاکید کرد: این عالم مجاهد و انقلابی و یار دیرین امام و انقلاب، عمر شریف خود را در دفاع و صیانت از آرمان های نظام اسلامی سپری کرد و خدمات ارزشمندی به یادگار گذاشت که یقینا در خاطر مردم قدرشناس ایران باقی خواهد ماند.

متن پیام روحانی به این شرح است:

انالله و انا الیه راجعون

رحلت یار دیرین امام و انقلاب، حضرت آیت‌الله محمد یزدی موجب تأثر و اندوه فراوان شد.

این عالم مجاهد و انقلابی که از سابقون نهضت امام خمینی بود، در تمامی مراحل حساس و خطیر نظام اسلامی نقش‌آفرین بود و با حضور مؤثر در سنگرهای مختلف خدمتگزاری از جمله مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری، قوه قضاییه و شورای نگهبان عمر شریف خود را در دفاع و صیانت از آرمان‌های نظام اسلامی سپری کرد و خدمات ارزشمندی به یادگار گذاشت که یقیناً در خاطر مردم قدرشناس ایران باقی خواهد ماند.

اینجانب این مصیبت را به محضر  مقام معظم رهبری علمای اعلام، حوزه‌های علمیه، نمایندگان مجلس خبرگان، شاگردان و علاقمندان به ویژه بیت مکرم آن عالم وارسته تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت و رضوان الهی و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.