شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱

امضای تفاهم‌نامه همکاری ستاد اجرایی تئاتر مقاومت و مجتمع مس سرچشمه

جشنواره تئاتر مقاومت

دبیرخانه ستاد اجرایی تئاتر مقاومت و مجتمع مس سرچشمه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، با حضور حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، روح‌الله ابوالهادی مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه و اصغر صالحی معاون مالی و پشتیبانی مجتمع مس سرچشمه، تفاهم‌نامه همکاری‌های دوجانبه فرهنگی و هنری منعقد و امضا شد.

حمید نیلی ضمن تشکر از اقدامات موثر مجتمع مس سرچشمه در حوزه فرهنگ و هنر، این اقدام مجتمع مس سرچشمه را در حمایت از قشر فرهیخته و اندیشمند هنرهای نمایشی کشور، گامی بلند و رو به جلو در تحقق پیوند دو حوزه هنر و صنعت ارزیابی کرد.

روح‌الله ابوالهادی مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه نیز طی سخنانی هدف از حضور این ارگان صنعتی در حوزه فرهنگ و هنر را توانمندسازی حوزه فرهنگ و هنر کشور قلمداد کرد و حضور بخش صنعت در سپهر هنر ایران‌زمین را نویدبخش همکاری‌های مشترک بیشتری در آینده دانست.

گفتنی است مجتمع مس سرچشمه به‌عنوان یکی از حامیان اصلی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به‌ شمار می‌رود.

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری حمید نیلی، از ۲۵ آذرماه تا ۲ دی‌ماه به‌صورت زنده و آنلاین در تهران برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.