یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳

برنامه امتحان نهایی دی‌ماه‌ دانش‌آموزان اعلام ‌شد

 سؤالات امتحان نهایی دانش‌آموزان

مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی، برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه و بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته‌های شاخه نظری دوره دوم متوسطه در نوبت امتحانی دی‌ماه ۹۹ را ابلاغ کرد.

قدس آنلاین: در راستای برنامه‌ریزی، طراحی سؤالات و برگزاری امتحانات نهایی و غیرنهایی در سال ۹۹ و بر اساس مجوز مرکز مدیریت بیماری واگیردار در دوران شیوع بیماری کرونا، از سوی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه و بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته‌های شاخه نظری دوره دوم متوسطه ابلاغ شد.

بر اساس این شیوه‌نامه، برگزاری امتحانات با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی باید باشد و مسؤولیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حوزه‌های امتحانی به همراه درج صحیح اطلاعات حوزه‌ها و عوامل اجرایی بر عهده مدیرکل استان است.

 ارزشیابی دروس داخلی و امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم مدارس روزانه که در شهریورماه موفق به کسب نمره قبولی در برخی از دروس نشده‌اند به شیوه حضوری برگزار خواهد شد. دانش‌آموزان دوره پیش‌دانشگاهی سال‌های قبل می‌توانند پس از تطبیق دروس، در امتحانات نهایی دروس معادل پایه دوازدهم شرکت کنند.

برنامه امتحانات نهایی دانش‌آموزان را می‌توانید دانلود کنید: برنامه امتحان نهایی برنامه امتحان نهایی  

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.