دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵

فلین: ترامپ قطعا رئیس جمهور بعدی آمریکا است!

فلین

مشاور امنیت ملی سابق دولت آمریکا که به تازگی با فرمان عفو «دونالد ترامپ» از زندان آزاد شده، گفت ترامپ همچنان راه‌های زیادی برای باقی ماندن در قدرت پیش رو دارد و صد در صد رئیس‌جمهور بعدی آمریکاست.

قدس آنلاین: «مایکل فلین» مشاور سابق امنیت ملی آمریکا در مصاحبه با شبکه «فاکس نیوز» در اشاره به شکایت‌های انتخاباتی تیم رئیس‌جمهور آمریکا، گفت «دونالد ترامپ» همچنان چند راه در مقابل خود برای باقی ماندن در قدرت برای دومین دور را دارد. 

وی گفت: در درجه اول، رئیس‌جمهور همچنان راه‌های زیادی دارد که در جریان است و اگر از من بپرسند که در مقیاس یک تا ده بگویم چه کسی رئیس‌جمهور بعدی خواهد شد، با شماره ده می‌گویم دونالد ترامپ.

فلین روز شنبه هم در جمع هواداران رئیس جمهور آمریکا به سخنرانی پرداخت. او در جمع معترضان به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: «اکنون زمان حساسی است. باید دعا کنیم تا حقیقت بر دروغ، عدالت بر نقض قانون و تقلب و صداقت بر فساد پیروز شود».

مشاور امنیت ملی سابق ترامپ افزود:‌ «نگذارید قامت شما خم شود. هنوز مسیر زیادی در پیش داریم. ما با ایمان و شجاعت می جنگیم. قرار نیست دادگاه‌ها درباره اینکه چه کسی رئیس جمهور بعدی ایالات متحده خواهد بود تصمیم بگیرند. ما مردم تصمیم می‌گیریم».

او با تکرار ادعاهای اخیر ترامپ و برخی جمهوری‌خواهان گفت: «ما فقط می‌خواهیم اندکی شفافیت از خود نشان دهید. چرا بازشماری آراء انجام نمی‌شود؟ چرا امضاهای [رأی‌دهندگان] بررسی نمی‌شود؟ چرا داخل این دستگاه های [دسته بندی آراء] را بررسی نمی‌کنید؟ چرا؟از چه چیزی می ترسید؟ از چه چیزی خود را مخفی می‌کند؟»

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.