جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹

واکنش سایت رهبر انقلاب به تحریف و دستکاری بیانات معظم له درباره تحریم ها

رهبر انقلاب

سایت khamenei.ir با انتشار پوستری با عنوان «کار جریان تحریف آدرس غلط دادن برای حل مشکل تحریم است»، نسبت به تحریف و دستکاری بیانات روز چهارشنبه رهبر انقلاب در برخی رسانه‌ها واکنش نشان داد.

به گزارش قدس آنلاین، یکی از توصیه های  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب در بیانات اخیرشان، در تأکید بر «خنثی‌سازی تحریم‌ها» بود.

ایشان با بیان این واقعیت که «رفع تحریم به دست دشمن است، اما خنثی‌سازی آن به دست خودمان است»، فرمودند: بنابراین باید بیش از آنکه به فکر رفع تحریم باشیم بر خنثی کردن آن تمرکز کنیم.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: البته نمی‌گوییم دنبال رفع تحریم نباشیم، چرا که اگر بتوان تحریم را رفع کرد، حتی یک ساعت هم نباید تأخیر کنیم، اگرچه اکنون چهار سال است که تأخیر شده و از سال ۹۵ که بنا بود همه تحریم‌ها یک‌باره برداشته شود، تا امروز نه تنها تحریم‌ها برداشته نشد بلکه زیادتر هم شد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به مسئولان گفتند: اگر بتوان با روش درست، عاقلانه، ایرانی- اسلامی و عزتمندانه تحریم‌ها را برطرف کرد باید این کار را انجام داد، اما تمرکز عمده باید بر خنثی‌سازی تحریم‌ها باشد که ابتکار آن به دست شما است.

منبع: خبر آنلاین

نظرات

  • ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۳:۰۵
    0 0
    خائن ها ماموریت شان تحریف و وارونه نشان دادن حقایق برجام است ، البته با طرح مجلس و فرمایشات رهبری ، خائنان شکست خواهند خورد

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.