یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶

کشف بیش از ۸۰ کیلوگرم موادمخدر توسط مرزبانان خراسان رضوی

مواد مخدر

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف بیش از ۸۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزبانان این استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، سردار مجید شجاع گفت: در راستای برخورد قاطع با ورود مواد مخدر به کشور، مرزبانان این استان با اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات عملیاتی موفق شدند طی سه عملیات جداگانه این حجم از مواد افیونی را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی تصریح کرد: هوشیاری مرزبانان استان خراسان رضوی جهت جلوگیری از ورود قاچاقچیان مواد مخدر به داخل کشور باعث شد این غیور مردان طی انجام اقدامات عملیاتی ۸۲ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کنند.

وی خاطرنشان کرد: مرزبانان این فرماندهی در مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر لحظه‌ای از پا نمی‌ایستند و تمام تلاششان در جهت انسداد صددرصدی مرزها در برابر قاچاقچیان مواد مخدر را به‌کار گرفته تا مبادا جامعه، علی الخصوص جوانان نسبت به مواد مخدر گرایش پیدا کنند.

جلوگیری از خروج بیش از ۸ هزار لیتر سوخت قاچاق

در راستای حفظ و حراست از مرزهای حوزه استحفاظی هنگ مرزی تایباد و جلوگیری از خروج غیرقانونی سوخت، مرزبانان این فرماندهی موفق به کشف ۸ هزار و ۵۸۰ لیتر سوخت قاچاق شدند.

مرزبانان در حین کنترل خودروهای عبوری این حجم از سوخت قاچاق را طی ۶ روز توسط مرزبانان هنگ تایباد کشف و کارشناسان ارزش ریالی آن را ۶۸۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال برآورد کرده‌اند ...

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.