دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲

بازی سپاهان را فدای شهرآورد نمی‌کنیم

حمید مطهری

تیم فوتبال پرسپولیس فردا سه شنبه در دیدار معوقه از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان اصفهان می‌رود.

قدس آنلاین: حمید مطهری مربی پرسپولیس با حضور در نشست خبری پیش از این مسابقه، شرایط سرخپوشان را تشریح کرد و به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

مطهری ابتدا با اشاره به درگذشت دو هوادار پرسپولیس، گفت: ما باید متعهدتر باشیم و به وظایفمان بهتر عمل کنیم تا پاسخگوی هوادارانمان باشیم که از جانشان مایه می‌گذارند. این قلب آدم را به درد می‌آورد که چنین هوادارانی داریم و باید تا سرحد توان تلاش کنیم.

وی افزود: بازی‌های پرسپولیس و سپاهان همیشه بزرگ بوده و از آن به عنوان دربی و ال کلاسیکو ایران یاد می‌شود. همیشه بازی دو تیم جذاب بوده است. دو تیم سعی کرده‌اند تفکرات تاکتیکی را به نحو احسن پیاده کنند. به خوبی برای این بازی تدارک دیده‌ایم. سپاهان همیشه برایمان قابل احترام بوده است. زوایای مختلف سپاهان شناسایی شده است و امیدوارم نتیجه فردا را از آن خود کنیم.

مربی پرسپولیس تاکید کرد: بازیکنان ما همیشه کارهای بزرگ و سختی را انجام داده‌اند. تعجب می‌کنم بعد از کسب دو تساوی، یکسری انتقادات به تیم و بازیکنان وارد می‌شود. بازیکنان پرسپولیس همیشه مبارز و جنگجو بوده‌اند. دیدید که با چه کمبودهایی به فینال آسیا رفتیم. بچه‌های ما با تمام وجود کار می‌کنند. آنها بارها نشان دادند قوی هستند. این را در آینده خواهید دید.

مطهری ادامه داد: از مایکل شوماخر راز موفقیتش را در اتومبیلرانی پرسیدند. گفت آن موقع که سر پیچ همه ترمز می‌زنند، من گاز می‌دهم. ما هم شروع به گاز دادن می‌کنیم تا نتایج خوبی کسب کنیم.

مربی پرسپولیس درباره احتمال احتیاط کادر فنی این تیم مقابل سپاهان و فداکردن این بازی برای مسابقه با استقلال گفت: اصلاً امکان ندارد. بازی سپاهان را فدای دربی نمی‌کنیم. بردن سپاهان خوب و جذاب و سه امتیازش برایمان مهم است. دو تساوی گذشته حال ما را هم بد کرده است. وقتی مساوی می‌کنیم کادر فنی احساس شکست می‌کند. سه امتیاز فردا برایمان حیاتی است و برای برد تلاش می‌کنیم. این بازی جذابیت‌های خاص خودش را دارد.

مطهری درباره عملکرد مهاجمان پرسپولیس و آمار کم گلزنی آنها گفت: این را چند هفته است سئوال می‌کنند. بچه‌های ما جوان و زیر فشار هستند. کادر فنی مسئولیت را بر عهده می‌گیرد. اینکه مسئولیت را روی دوش دو مهاجم بگذاریم جالب نیست. امیدوارم این دو بازیکن هم توانایی‌هایشان را نشان بدهند.

مربی پرسپولیس در پایان درباره شایعه اولتیماتوم به کادر فنی این تیم، تاکید کرد: کسانی که با فضای فوتبال آشنا باشند، می‌دانند این نوع سئوالات جهت دار است. البته نگاه ما همیشه مثبت است. برای تیمی که به فینال آسیا رفته و الان تنها تیم بدون باخت لیگ ایران است، صحبت از اولتیماتوم خیلی خیلی سطحی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.