دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

محدودیتهای تردد شبانه امکان فعالیت به تالارهای پذیرایی نمی‌دهد

تالار پذیرایی

رییس گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بر طبق دستورالعملهای ستاد ملی مقابله با کرونا تالارهای پذیرایی و عروسی در شرایط زرد امکان فعالیت دارند ولی بحث منع تردد شبانه وجود دارد که امکان فعالیت به تالارهای پذیرایی را نمی‌دهد.

به گزارش قدس آنلاین، محمد باباخانی افرود: هم اکنون مشهد و ۱۷ شهرستان خراسان رضوی در وضعیت آبی و ۱۵ شهرستان دیگر در وضعیت زرد قرار دارند.
وی اضافه کرد: وضعیت آبی کم خطرتر از زرد است و طبق دستورالعملهای کرونایی در شرایط زرد فعالیت مشاغل رسته‌های یک، ۲ و سه بلامانع است.
رییس گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تالارهای پذیرایی در گروه مشاغل سطح سه قرار دارند که از زمان شیوع کرونا تاکنون جز برای‌ مدت کوتاهی اجازه فعالیت نداشتند.
باباخانی افزود: از سوی دیگر  با کاهش تعداد مبتلایان به کرونا و قرار گرفتن شهرستانهای خراسان رضوی در وضعیت آبی و زرد، تمام مشاغل به جز مشاغل سطح چهار اجازه فعالیت دارند اما مساله منع تردد شبانه برقرار است و امکان فعالیت تالارها در این شرایط وجود نخواهد داشت.
وی ادامه داد: ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا باید در زمینه چالش امکان بازگشایی تالارهای پذیرایی از سویی و منع تردد شبانه از سویی دیگر تصمیم گیری کند.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.