سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸

معرفی آثار بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر

جشنواره تئاتر فجر

تعداد ۲۸ اثر منتخب از نمایش‌های رسیده به دبیرخانه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر طبق فراخوان، برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استان‌ها و مهمان در بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای این رویداد حضور دارند.

قدس آنلاین: به گزارش روابط عمومی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، آثار راه‌یافته به بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند. 
عناوین آثار منتخب از میان آثار متقاضی طبق فراخوان بدون اولویت به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر اعلام می‌شود:
۱.    نمایش «آبگوشت زهرماری» به نویسندگی آرش آبسالان و کارگردانی حسین اسدی از جزیره خارک
۲.    نمایش «اتول سورون» به نویسندگی باقر سروش و کارگردانی شهروز دل افکار از تهران 
۳.    نمایش «اسموکینگ روم» به نویسندگی مهدی زندیه و کارگردانی سعید زارعی از تهران
۴.    نمایش «بیست متری جوادیه» به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی از تهران
۵.    نمایش «پنهان خانه پنج در» به نویسندگی حسین کیانی و کارگردانی آرش فلاحت پیشه از تهران
۶.    نمایش «پینوکیو» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا(اوشان) محمودی از تهران 
۷.    نمایش «تن‌ها» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی از کرج
۸.    نمایش «راشومون» به نویسندگی و کارگردانی احسان عبدالملکی دارایی از رشت
۹.    نمایش «سگدو» به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی عباس غفاری از تهران
۱۰.    نمایش «سه شنبه‌های لعنتی» به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی خاتمی از تهران
۱۱.    نمایش «کمدی زا» به نویسندگی و کارگردانی کاوه مهدوی از شهریار
۱۲.    نمایش «نسخ» به نویسندگی امید غفاری و کارگردانی امیرحسین غفاری از تهران 
۱۳.    نمایش «هار یا مردی که به هنگامه تولد هر دو دستش پر از خون بود» به نویسندگی و کارگردانی افشین زمانی از تهران

همچنین نمایش‌های زیر به عنوان آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها بدون اولویت و به ترتیب حروف الفبا در جشنواره سی و نهم حضور خواهند داشت:

۱.    نمایش «اپیدمی» به نویسندگی علیرضا امیدی و کارگردانی رضا پورتراب‌زاده از گرگان
۲.    نمایش «باب بارا» به نویسندگی و کارگردانی نیما ایمان‌زاده از سنندج
۳.    نمایش «بهشت حکیم‌الله» به نویسندگی خسرو امیری و کارگردانی ویدا موسوی از اصفهان
۴.    نمایش «بیداری به وقت خون» به نویسندگی و کارگردانی احسان جانمی از اصفهان
۵.    نمایش «چاقوی دم‌کرده شب» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی جلیل امیری از کرمان
۶.    نمایش «خواهرم منم ایسمنه» به نویسندگی احمد ندافی و کارگردانی مشترک سعید یوسفی و علیرضا زارع از یزد
۷.    نمایش «راشومون» به نویسندگی عبدالخالق مصدق و کارگردانی رسول اونق از گرگان
۸.    نمایش «روییدن» به نویسندگی و کارگردانی شعیب مکتب‌داری از سنندج
۹.    نمایش «ریبوت» به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین آژیر ارشد از مشهد
۱۰.    نمایش «کمین ژاله» به نویسندگی و کارگردانی حامد مکملی از قزوین
۱۱.    نمایش «ناخوانده» به نویسندگی محمود ناظری و کارگردانی علیرضا(افشین) محمودی از شیراز
۱۲.    نمایش «نگاهم به دریاست تا کسی آب نبرد» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی حسن سبحانی از میناب

عناوین نمایش‌های مهمان این بخش نیز بدون اولویت و به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:
۱.    نمایش «آژاکس» به نویسندگی حمیدرضا نعیمی و کارگردانی فاتح بادپروا از مریوان
۲.    نمایش «بین یه عالمه ماهی» به نویسندگی و کارگردانی امیر دلفانی از تهران
۳.    نمایش «یک کاست لته» به نویسندگی هادی زرقانی و کارگردانی محمد اکبری از سبزوار

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه ۱۱ تا ۲۱ بهمن ۹۹ برگزار می‌شود. 

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.