پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸

برق ۱۱۵ نقطه از مشهد امروز قطع می شود

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق مشهد

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: امروز بخش‌هایی از مشهد بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه خاموشی برق خواهند داشت.

به گزارش قدس آنلاین، علیرضا کاشی سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: در جهت مدیریت مصرف بار در شبکه برق امروز ۲۵ دی ماه بخش‌هایی از مشهد بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه خاموشی احتمالی و موردی برق خواهند داشت.
او به مدیریت متمرکز و سراسری مصرف برق در مرکز کنترل کشور اشاره کرد و افزود: به منظور پایداری شبکه اعمال خاموشی‌های احتمالی و موردی به مدت ۴۵ تا ۶۰ دقیقه از شنبه این هفته در برخی از مناطق کشور از جمله مشهد آغاز شده است.
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق مشهد ادامه داد: بنا بر اعلام شرکت توانیر اعمال خاموشی‌های موردی و احتمالی به دلیل افزایش مصرف برق و گاز در بخش‌های خانگی، تجاری و محدودیت سوخت تحویلی به تعدادی از نیروگاه‌های کشور است.
کاشی بیان کرد: اعمال مدیریت مصرف از ابتدای زمستان در وهله نخست برای لامپ‌های بزرگراه‌ها و معابر اصلی مشهد به صورت یکی در میان انجام گرفت و اکنون علاوه بر معابر، مدیریت مصرف در بخش‌های خانگی و تجاری به صورت محدود و موردی انجام می‌شود.
او تصریح کرد: برنامه اعمال خاموشی برای هر منطقه از شهر و روستاهای مشهد از طریق رسانه‌ها و سایت شرکت توزیع نیروی برق مشهد به اطلاع شهروندان می‌رسد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.