شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۴

شلیک سایپا، شکست استقلال

سایپا

استقلال در دیدار خانگی و در ورزشگاه آزادی با یک گل مغلوب سایپا شد.

قدس آنلاین: در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، استقلال از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه آزادی پذیرای سایپا بود که دیدار تیم‌های همشهری با پیروزی سایپا به پایان رسید و شاگردان ابراهیم صادقی سه امتیاز ارزشمند را از صدرنشین لیگ کسب کردند.

حسین مالکی  در دقیقه ۴۹ برای سایپا گلزنی کرد.

با این نتیجه استقلال با ۲۲ امتیاز و یک بازی بیشتر در صدر جدول باقی ماند اما سایپا با ۱۶ امتیاز به رده هفتم جدول رده‌بندی صعود کرد.

نیمه اول

در دقیقه ۵ اولین شوت به سمت دروازه سایپا توسط دیاباته شلیک شد که شوت شیخ دیباته از زاویه بسته عرض زمین را طی کرد و در نهایت به اوت رفت.

در دقیقه ۱۸، مهدی قایدی در مقابل محوطه جریمه صاحب توپ شد و شوت فنی او بعد از واکنش خوب اکبرمنادی، به دیرک دروازه برخورد کرد و در بازگشت شوت دیاباته با اصابت به مدافع سایپا به کرنر رفت.

در دقیقه ۳۵، اشتباه مدافع و دروازه‌بان سایپا در کنترل توپ، دروازه این تیم به شکل خطرناکی تهدید کرد. در حالی که علیاری و منادی برای کنترل توپ دچار ناهماهنگی شدند، دیاباته از پشت سر به توپ رسید ولی ضربه او از فاصله یک متری، به تور کنار دروازه برخورد کرد و تبدیل به گل نشد.

در دقیقه ۴۴، سایپا در تدارک گشودن دروازه استقلال بود که نفوذ بازیکن این تیم به داخل محوطه جریمه و پاس رو به عقب او، توسط مهدی‌پور دفع شد و در ریباند، شوت مهرداد عبدی از مقابل محوطه جریمه در داخل چارچوب نبود.

نیمه دوم

در دقیقه ۴۹، سایپا مزد فشار خود روی دروازه استقلال را گرفت. حسین مالکی بعد از تصاحب توپ مقابل محوطه جریمه، با شوت فنی و محکم از فاصله ۲۰ متری دروازه رشید مظاهری را گشود تا تیمش یک بر صفر جلو بیفتد.

در دقیقه ۵۳، ضربه ایستگاهی استقلال به سمت دروازه سایپا توسط منادی مشت شد و توپ دقیقا پشت سر مدافعان استقلال به حسین مالکی رسید. حرکت سریع این بازی به سمت دروازه مظاهری، با دخالت و خطای مهدی‌پور همراه شد تا داور ضمن اعلام خطا، به هافبک استقلال کارت زرد نشان دهد.

در دقیقه ۶۶، شوت مهدی قایدی از مقابله محوطه جریمه با برخورد به مدافع سایپا به کرنر رفت که ثمری برای استقلال نداشت.

در دقیقه ۷۸، دروازه سایپا به شدت تهدید شد. ارسال بلند به داخل محوطه جریمه با دخالت شجاعیان، روی پای اسماعیلی قرار گرفت و ضربه این بازیکن با اختلاف اندک از کنار دیرک دروازه عبور کرد و دروازه سایپا بسته ماند.

در دقیقه ۸۷، ضربه ایستگاهی مهدی قایدی به سمت دروازه سایپا از زیر طاق دروازه توسط منادی خارج شد.

در دقیقه ۲+۹۰ دروازه سایپا به دشت تهدید شد که شوت فرشید اسماعیلی را منادی دفع کرد و در بازگشت هم دیاباته قدر توپ را ندانست.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.