چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸

پالس انتخاباتی جهانگیری؛ آنقدر حرف بزنم که خسته شوید

آرش خلیل‌خانه

جهانگیری - کراپ‌شده

اسحاق جهانگیری که این روزها از او به عنوان یکی از نامزدهای بالقوه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نام برده می‌شود امروز در واکنش به درخواست های خبرنگاران برای پاسخگویی به سؤالاتشان در حاشیه جلسه دولت چیزی گفت که گمانه‌ها در مورد عزم او برای ورود به رقابتهای انتخاباتی را تقویت کرد.

قدس آنلاین: معاون اول رئیس جمهور  امروز پس از جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوالی درباره دستورش به نوبخت و همتی درباره شفاف سازی هزینه کرد یک میلیارد یورو ارز تخصیص یافته به ستاد ملی کرونا، گفت: گزارش این هزینه کرد را به مردم دادیم. این گزارش را از سازمان برنامه بودجه، بانک مرکزی و وزارت بهداشت گرفتم و به مردم هم ارائه کردم.

وی همچنین در پاسخ به تهدید نظامی یک مقام اسرائیلی در صورت بازگشت آمریکا به برجام، تأکید کرد: اسراییل در حدی نیست که ایران را تهدید کند.

اسحاق جهانگیری که این روزها در میان چهره های متعدد و مختلف از او به عنوان یکی از نامزدهای بالقوه انتخابات ۱۴۰۰ نام برده می‌شود  در واکنش به اصرار خبرنگاران بر ادامه مصاحبه و پاسخ به سوالهای آنها درباره مسائل سیاسی و اقتصادی کشور جمله ای گفت که که ظن و گامن‌ها در مرود عزم او برای ورود به رقابتهای انتخاباتی را بیش از پیش توقیت کرد.

وی در پاسخ به خبرنگاران که مصر به گفت‌وگوی او با رسانه‌ها بودند گفت: عجله نکنید؛ آنقدر صحبت کنم که خسته شوید. 

اینگونه به نظر می‌رسد که اشاره جهانگیری به فضای تبلیغاتی و تریبون‌های انتخاباتی است که تا چند هفته دیگر کم کم بازارشان گشوده خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.