چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳

تمدید هنرواره ملی «روایت جهاد» تا پایان بهمن‌ماه

هنرواره ملی «روایت جهاد»

مهلت ارسال آثار به هنرواره ملی «روایت جهاد» تا ۳۰ بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش قدس آنلاین، سیدمرتضی دارابی دبیر اجرایی نخستین هنرواره ملی روایت جهاد با اعلام این خبر افزود: با توجه به استقبال مناسب هنرمندان برای ارسال آثار به دبیرخانه هنرواره و بررسی های انجام شده مناسب دیده شد تا مهلت ارسال آثار به این رویدادملی تا پایان بهمن ماه تمدید شود.

دبیر اجرایی نخستین هنرواره ملی روایت جهاد در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به مراجعه و حجم بیش از انتظار ارسال و بارگذاری آثار روی سایت روایتهاد((www.rewayatjahad.comکمیته برگزاری هنرواره بستر دیگری را برای ارسال آثار نیزاز طریق پیام رسان واتس آپ فراهم کرده است که هنرمندان و علاقمندان به حضور در این  هنرواره می توانند در صورت بروز خطا برای ارسال آثار برروی سایت از طریق پیام رسان واتس‌آپ که شماره آن برروی سایت بارگذاری شده است اقدام کنند.

دارابی به آثاری که حجم آنها اجازه ارسال از طریق فضای مجازی وسایت را نمی دهد اشاره کرد و افزود: آثاری که حجم بالا دارند و امکان بارگذاری برروی سایت و ارسال از طریق پیام رسان را ندارند باید به صورت فیزیکی به آدرس دبیرخانه به نشانی:تهران- خیابان سمیه نرسیده به حافظ حوزه هنری طبقه پنجم معاونت راهبری استانها دبیرخانه هنرواره ملی روایت جهاد با کد پستی : ۱۵۹۹۷۱۹۵۱۳ ارسال کنند.

دبیراجرایی هنرواره به معرفی دبیران هنری بخش های جشنواره اشاره کرد و گفت: با توجه به تعیین بخش های جشنواره دبیر هنری هربخش از جشنواره به عهده یک نفرخواهدبود که طی روزهای آتی دبیران هنری این رویداد فرهنگی هنری نیز معرفی خواهند شد.

شایان ذکراست نخستین هنرواره ملی "روایت جهاد" ذیل قرارگاه مشترک جبهه مردمی انقلاب اسلامی در سازمان تبلیغات اسلامی و به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی و سایرنهادها برنامه ریزی و برگزار می شود.

هنرواره ملی "روایت جهاد"با موضوع مجاهدت های مردمی درعرصه مواسات و مبارزه با ویروس کرونا دربخش های هنرهای تصویری شامل: فیلم کوتاه ،نماهنگ ،کلیپ ،مستند ،انیمیشن- بخش موسیقی شامل: ترانه، سرود ویدئوموزیک -بخش شعروداستان شامل: داستان ،داستان کوتاه ،شعرسنتی-کلاسیک-سپید- بخش تجسمی شامل: عکس ،نقاشی ،گرافیک ،کاریکاتور ،تصویرسازی وبخش رسانه شامل: گزارش های خبری ،خبرهای تحلیلی مکتوب وتصویری وعکس خبری آماده دریافت آثار همه علاقمندان می باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا تاریخ سی ام بهمن‌ماه ازطریق پایگاه www.revayatjahad.com ویا به شماره ۰۹۱۲۳۷۷۴۲۹۵ ازطریق پیام رسان واتس آپ ارسال کنند.
شایان ذکراست نخستین هنرواره ملی "روایت جهاد" ذیل قرارگاه مشترک جبهه مردمی انقلاب اسلامی در سازمان تبلیغات اسلامی و به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی و سایرنهادها برنامه ریزی و برگزارمی شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.