دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸

کشف بیش از ۲۰ تن روغن مایع و جامد یارانه‌ای در تربت جام

روغن

رئیس تعزیرات حکومتی تربت جام از کشف و توقیف بیش از ۲۰ تن روغن مایع و جامد یارانه‌ای در این شهرستان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، محمد وحیدی اظهار کرد: طبق اخبار واصله از دستگاه نظارتی و پس از انجام تحقیقات دقیق اداره تعزیرات حکومتی و دادستان عمومی وانقلاب تربت جام  بلافاصله به انبار مذکور مراجعه و انواع روغن مایع وجامد کشف و توقیف شد.

وی افزود: در بازرسی از این  واحد صنفی حدود ۷ تن از محموله مکشوفه را در انباری واقع در بلوار خلیج فارس پشت ترمینال و حدود ۱۲ تن دیگر را در واحد صنفی خود واقع در خیابان المهدی تخلیه و از ثبت انبار خود در سامانه جامع انبارها خودداری کرده بود.

رئیس تعزیرات حکومتی تربت جام بیان کرد: فرد متخلف حدود ۳ تن از محموله را بدون هماهنگی با اداره صمت به فروش رسانده و با توجه به وضعیت بازار روغن و کمبود آن در کشور و جلوگیری از هرگونه سوء‌استفاده، تمامی محموله مکشوفه با حضور میدانی دادستان، تعزیرات حکومتی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و نیروی انتظامی پس از تنظیم صورتجلسه و با دستور قضایی توقیف و منتقل شد.

وحیدی خاطرنشان کرد: واحد صنفی و انبار فرد متخلف تا اطلاع ثانوی پلمب و پرونده تخلف برای رسیدگی در تعزیرات حکومتی تشکیل شد.

وی بیان کرد: روغن‌های مکشوفه به زودی به دستور دادستان عمومی وانقلاب تربت جام با قیمت مصوب بین شهروندان تربت جام عرضه می‌شود.

 انتهای پیام/

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.