چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱

استاندار د:

اختصاص۲۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای بهبود وضعیت صنعت خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار شامل هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از محل تسهیلات کمکهای فنی و اعتباری و همچنین هزار میلیارد تومان از منابع وزارت صنعت معدن و تجارت برای کمک و بهبود شرایط صنعت استان اختصاص یافته است.

به گزارش قدس آنلاین، محمدصادق معتمدیان با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی افزود: گردشگری، زیارت، مرزها، تجارت بین الملل، کشاورزی و صنعت از مزیتهای نسبی استان است و در این راستا با توجه به شرایط موجود، برنامه‌های میانبری در بازه های زمانی مشخص تعریف شده است.

وی ادامه داد: در راستای تحقق شعار سال مبنی بر "جهش تولید" ۲ یا سه برنامه عملیاتی برای احصای مشکلات واحدهای تولیدی و صنفی طراحی شده است که از هفته آینده  با مشارکت انجمن‌های صنفی و شبکه صنعتی با به کارگیری همه ظرفیتهای قانونی در استان به اجرا درمی آید.

استاندار خراسان رضوی گفت: در تلاش هستیم در سال جاری برای تثبیت وضعیت موجود در صنعت، اعتباراتی را برای تامین سرمایه در گردش و تامین سرمایه ثابت واحدهای صنعتی و تولیدی تزریق کنیم.

معتمدیان افزود: به طور قطع کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید فعالتر از گذشته خواهد شد، راه اندازی کلینیک صنعت و فعالیت شبانه روزی آن برای ارایه خدمات به سرمایه گذاران و تسهیل صدور مجوزها و فرآیندها و برداشتن موانع نیز در دستور کار خواهد بود.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.