پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱

تشکر رییس جمهوری از حضور متفاوت اما با شکوه ملت ایران در جشن ۲۲ بهمن

گرامیداشت ۲۲ بهمن در مشهد

رییس جمهوری از مردم برای شرکت در جشن سالگرد پیروزی انقلاب قدردانی کرد و گفت: حضور متفاوت اما با شکوه و امیدآفرین ملت قدرشناس ایران در جشن ۲۲ بهمن، صحنه‌های ماندگاری از انسجام، همبستگی و هوشیاری ملت را به نمایش گذاشت.

قدس آنلاین: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری «حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی» در پیامی ضمن قدردانی از حضور متفاوت اما با شکوه و امید آفرین ملت قدرشناس ایران در جشن بزرگ ملی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامی‌داشت یوم‌الله ۲۲ بهمن، اظهار کرد: این حضور بار دیگر صحنه های ماندگاری از انسجام، همبستگی و هوشیاری ملت بزرگ ایران را در این برهه حساس از زمان به نمایش گذاشت.

 رییس جمهوری افزود: درود خداوند بر شما که با لبیک به آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و پاسخ به ندای رهبری معظم انقلاب در مراسم امسال با حضور هوشمندانه و متفاوت و با رعایت تمامی پروتکل ها برای حفظ سلامت جامعه بار دیگر نقشه های دشمنان این ملت را نقش بر آب کردید.

رییس دولت تدبیر و امید افزود: امسال شما سوار بر خودروها و مرکب های موتوری، نمایشی دیگر از عشق به انقلاب و همبستگی ملی و تجدید میثاق با انقلاب را در مقابل دیدگان جهانیان رقم زدید و بالندگی و پویایی این انقلاب اسلامی را به رخ آنان کشیدید و ثابت کردید که در هیچ شرایطی بر سر استقلال و عزت و سربلندی خود معامله نکرده و نخواهید کرد.

وی ادامه داد: اینجانب با تبریک این جشن بزرگ ملی، از آحاد مردم و گروه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی که با مشارکت آگاهانه خود در این روز تاریخی و سرنوشت‌ساز، صفحه زرین دیگری در تاریخ درخشان انقلاب رقم زدند و یکپارچگی خود را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشته و زنده و پویا بودن انقلاب را به رخ آنان کشیدند، صمیمانه سپاسگزارم.

روحانی خاطرنشان کرد: پیام روشن و بلند چنین حضوری این است که تا وقتی مردم در صفوفی مستحکم از آرمان هایی که هزاران شهید دلاور و جانباز سلحشور و خانواده معظم ایثارگران ضامن آن است، دفاع می کنند، این شور و عظمت هرگز ریزش نخواهد داشت و هر سال بیش از پیش بر اوج و عظمت آن افزوده خواهد شد.

رییس جمهوری در این پیام از درگاه خداوند بزرگ سربلندی ایران عزیز و تداوم مسیر عزت و پیشرفت ملت لایق ایران را مسالت کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.