دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴

رئیس اتحادیه فرش هشدار داد؛

مراقب قالیشویی‌های جعلی باشید

رئیس اتحادیه فرش دستباف مشهد

رئیس اتحادیه فرش دستباف مشهد گفت: گشت‌های مشترک بازرسی با بازرسین اتاق اصناف مشهد و سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی آغاز شده تا بدین وسیله از فعالیت قالیشویی‌های غیرمجاز جلوگیری شود.

به گزارش قدس آنلاین، هادی مخملی در خصوص فعالیت قالیشویی‌ها در ایام پایانی سال  اظهار کرد: شهروندان آگاه باشند که عده‌ای از افراد سودجو با انتشار اوراق تبلیغاتی با چند خط تلفن همراه  و یا از طریق آگهی‌های غیر مجاز در سایت دیوار تبلیغات کرده و اقدام به جمع‌آوری فرش از منازل می‌کنند.

وی تاکید کرد: از شهروندان تقاضا داریم تا قبل از اقدام به  برون‌سپاری قالی‌های خود به قالیشویی‌ها از ماهیت و  مجاز بودن این مراکز از طریق اتحادیه اطمینان حاصل نمایند.

مخملی افزود: شهروندان باید برای اطلاع از ماهیت این مراکز با شماره‌های اتحادیه که عبارتند از  ۳۸۵۴۴۲۱۹-۳۸۵۴۶۳۰۹ تماس حاصل فرمایند. همچنین شهروندان کارت‌شناسایی راننده را بررسی کرده و شماره ماشین مربوطه را یادداشت برداری کنند.

رئیس اتحادیه فرش دستباف مشهد ادامه داد: در صورت رخ دادن هر مشکلی شهروندان باید به اتحادیه مراجعه کرده و  از قالیشویی مربوطه شکایت کنند.

وی عنوان کرد: در خصوص فعالیت مراکز قالیشویی‌ در ایام پایان سال گشت‌های مشترک بازرسی با بازرسین اتاق اصناف مشهد و سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی آغاز شده و از فعالیت قالیشویی‌های غیرمجاز جلوگیری می‌شود.

مخملی از برگزاری جشنواره فروش فوق العاده نوروز ۱۴۰۰ در ایام پیش‌رو خبر داد و افزود: در جشنواره فروش فوق العاده نوروز ۱۴۰۰ تلاش می‌شود تا قالیشویی‌هایی که اعلام آمادگی می‌کنند و  منتخب اتحادیه هستند حضور فعال داشته باشند.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.