دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹

رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی:

خرید سهمیه شهر خودرو توسط فولاد خراسان در دست بررسی است

شهرخودرو

رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی با بیان اینکه تیم فوتبال شهرخودرو مشهد در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال ایران تنها نخواهد بود، گفت: خرید سهمیه شهر خودرو توسط فولاد خراسان در دست بررسی است.

به گزارش قدس آنلاین، احسان اصولی ، در خصوص شرایط تیم فوتبال شهرخودرو مشهد، تنها نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر فوتبال ایران گفت: تا پایان نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال ایران تیم مدیریت ورزش خراسان رضوی حامی تنها نماینده فوتبال خراسان خواهد بود و با توکل به خدا تیم شهرخودرو در نیم فصل دوم با خیال آسوده بر انجام بازی‌های پیش روی خود متمرکز خواهد شد.

وی در ادامه افزود: تیم شهر خودرو در بازی‌های باقی مانده خود هیچ مشکلی نخواهد داشت و با قدرت در مسابقات نیم فصل دوم شرکت خواهند کرد و مجموعه مدیریتی استان در کنار این تیم خواهد بود.

رئیس هیأت فوتبال خراسان‌رضوی در خصوص شایعه واگذاری تیم شهرخودرو به فولاد خراسان گفت: مجموعه فولاد خراسان در حال بررسی این موضوع هستند.

وی افزود: مکاتباتی انجام شده و پیشنهاد شده است فولاد خراسان سهمیه نماینده فوتبال استان در لیگ برتر را خریداری کند که این مسئله همچنان در حال بررسی است.

اصولی در پاسخ به این سوال که گویا مجموعه فولاد خراسان اعلام کرده است که قصد خریدن سهم شهرخودرو را ندارد گفت: از این موضوع بی اطلاع هستم.

انتهای پیام/

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.