سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰

نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان به "جبهه اصلاحات ایران" تغییر نام داد

 آذر منصوری

سخنگوی نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان گفت: روز گذشته نام «جبهه اصلاحات ایران» در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب برای نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان ثبت شد.

قدس آنلاین: آذر منصوری در خصوص ورود نهاد اجماع ساز به انتخابات میان دوره‌ای مجلس، اظهار کرد: در مورد نحوه ورود و سازوکار ورود به تمامی انتخابات‌هایی که در این دوره برگزار می‌شوند، هنوز هیچ بحث و جمع بندی صورت نگرفته است.

سخنگوی نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان افزود: کمیته‌ای که مسئولیت این کار را دارد باید تشکیل شود و وارد تدوین سازوکار و راهبرد شود اما رویکرد کلی مشارکت فعال در انتخابات مجلس، ‌ شوراها و ریاست جمهوری است البته باید در نظر گرفت که جریان اصلاحات باید کاندیداهای اختصاصی خود را داشته باشد.

وی گفت: ممکن است که هر یک از احزاب رویکردهای خاص خود را داشته باشند؛ ما وارد مصادیق و سازوکار انتخاب کاندیدای واحد برای ریاست جمهوری نشده‌ایم.

منصوری ادامه داد: نظراتی که توسط دبیران کل احزاب یا فعالان سیاسی مطرح می‌شود، قابل تعمیم به جبهه اصلاحات ایران نیست و تنها نظرات احزاب است؛ در مجموع در جبهه اصلاحات ایران هیچ گونه جمع بندی در خصوص سازوکار و مصادیق انتخابات ریاست جمهوری صورت نگرفته است.

منبع: خبرگزاری ایلنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.