پنجشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵

آغاز پویش «عید نو، عهد نو» / همدلی مهمترین عامل برای ظهور

مسجد جمکران در شب میلاد حضرت مهدی (عج)

مسجد مقدس جمکران در آستانه سالروز میلاد امام زمان(عج) منجی عالم بشریت، پویش «عید نو، عهد نو» را را راه‌اندازی کرد.

به گزارش قدس آنلاین، مسجد مقدس جمکران در آستانه نیمه شعبان سالروز میلاد امام زمان(عج) منجی عالم بشریت، پویش «عید نو، عهد نو» را راه‌اندازی کرد.

در اطلاعیه این پویش آمده است:

امام زمان (عج) در نامه‌ای به شیخ مفید(ره) فرمودند: «اگر شیعیان ما (که خداوند توفیق طاعتشان دهد) در راه ایفای پیمانی که بر دوش دارند، همدل می‌شدند، میمنت ملاقات ما از ایشان به تاخیر نمی‌افتاد، و سعادت دیدار ما زودتر نصیب آنان می‌گشت، دیداری بر مبنای شناختی راستین و صداقتی از آنان نسبت به ما؛ علّت مخفی شدن ما از آنان چیزی نیست جز آن چه از کردار آنان به ما می‌رسد و ما توقع انجام این کارها را از آنان نداریم»

سال ۱۴۰۰ سراسر نشان از یار دارد، آغازش مهدوی و پایانش مهدوی است و می‌تواند سرآغازی برای یک زندگی واقعی باشد، امسال اتفاقات بزرگی در پیش است و آرزوی ما برای شما و همه مردم جهان یک چیز است، آزادی... بیایید امسال عهد ببندیم... عهدی برای همدلی، عهدی برای در کنار هم بودن، عهدی برای زندگی... بیایید زندگی را تجربه کنیم.

در این پویش مردم باید پست‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها با هشتگ #عید_نو_عهد_نو پیرامون بیعت و یاری امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف منتشر و سپس لینک پست را به از اینجا به دبیرخانه ارسال کنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.