جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۴

کشف ۵ میلیاردی تجهیزات پزشکی

سرقت

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی از دستگیری ۲ سارق تجهیزات پزشکی و کشف ۵ میلیادری تجهیزات پزشکی خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین،  سرهنگ کارآگاه هوشنگ کاکاوندی بیان داشت: سال گذشته پرونده‌ای با موضوع سرقت اماکن تجاری در کلانتری ۱۳۰ نازی آباد تشکیل و با دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه هفتم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی با بیان اینکه شاکی اظهار داشت، سارق یا سارقان یک دستگاه لیزر و میکرودرم و برخی لوازم دیگر از مطبش به ارزش ۵ میلیارد ریال سرقت کرده اند، ادامه داد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و تیمی از کارآگاهان پایگاه هفتم مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی ابراز داشت: در تحقیقات میدانی تصویر واضحی از یکی از سارقان به دست آمد و در نهایت مخفیگاه وی در شهرک مسعودیه شناسایی و با هماهنگی و اخذ دستور قضائی متهم در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه کاکاوندی افزود: با انتقال متهم به پایگاه هفتم این پلیس و مواجهه با ادله های جمع آوری شده به بزه انتسابی اعتراف و اذعان کرد، با همدستی فردی به اسم جلیل سرقت را انجام داده است و اموال مسروقه در اختیار همدستش می باشد.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه کارآگاهان در گام بعدی مخفیگاه متهم متواری را در شهرک ولیعصر (عج) شناسایی و با هماهنگی های قضائی وی را نیز در مخفیگاهش دستگیر کردند، اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه وی اموال مسروقه کشف و متهم به همراه اموال مکشوفه به این پایگاه انتقال یافت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متهمان با قرار تأمین مناسب برای انجام تحقیقات تکمیلی و کشف سرقت های احتمالی دیگر در اختیار این پایگاه قرار دارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.