شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴

با حضور وزیر اقتصاد در مشهد

کارگروه حل معضلات سرمایه‌گذاری در خراسان رضوی تشکیل شد

دژپسند

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: خراسان رضوی یکی از فعال‌ترین استان‌ها در حوزه اقتصاد مقاومتی است؛ کارگروهی با مشارکت مدیران ملی برای حل مقوله سرمایه گذاری در خراسان رضوی تشکیل شده است.

  • به گزارش قدس آنلاین ، فرهاد دژپسند صبح امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی که با حضور معاون اول رئیس جمهور در حال برگزاری است اظهار داشت: از سال 92 در خراسان رضوی سرمایه گذاری یکی از موضوعات مورد توجه بوده است و طرح‌های زیادی تعریف شده که بخش عمده آن به اجرا در آمده است.

وزیر اقتصاد بیان کرد: خراسان رضوی یکی از فعال‌ترین استانها در حوزه اقتصاد مقاومتی است؛ کارگروهی با مشارکت مدیران ملی برای حل مقوله سرمایه گذاری در خراسان رضوی تشکیل شده است.

دژپسند افزود: پیگیری و تولید برخی نیازمندی‌های خراسان رضوی در مقابله با کرونا، یک الگو در کشور بود و خوشبختانه کارنامه خوبی در حوزه اقتصادی در این زمینه به ثبت رسید.

وزیر اقتصاد و دارایی امروز در معیت معاون اول رئیس جمهور در قالب سفری یک روزه به مشهدمقدس سفر کرده و قرار است تعدادی از پروژه‌ها را افتتاح کند.

علاوه بر زیارت بارگاه نورانی حضرت امام رضا(ع) حضور در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی، افتتاح چند طرح عمران شهری و دیدار با نخبگان استان اهم برنامه‌های سفر اعضای هیئت دولت به مشهد است.

معاون اول رئیس‌جمهوری همچنین با تولیت آستان قدس رضوی دیدار و یک مجتمع ورزشی آموزش و پرورش را نیز در مشهد افتتاح می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.