یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷

شهردار مشهدمقدس:

بخش عمده اعتبار پروژه‌های عمرانی شهرداری مشهد به حاشیه شهر اختصاص یافت

شهردار مشهد

شهردار مشهدمقدس نسبت به تسریع پروژه‌های عمرانی در حاشیه شهر مشهد و اختصاص اعتبارات به آنها تاکید کرد.

به گزارش قدس آنلاین، محمدرضا کلائی ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از بولوار الزهرا(س) اظهار داشت: در این محدوده مشکل عبور و مرور داریم، خیابان‌های این منطقه عرض کمی دارند، همچنین مشکل قرار گرفتن مدرسه در سر راه بود که با کمک استانداری حل شد.

کلائی بیان کرد: یک سال است در کال امیرآباد درگیریم و ۲-۳ معارض داریم.

شهردار مشهدمقدس خاطرنشان کر: در بولوار بصیرت منتظر تعامل با آستان قدس هستیم. اگر در ۲ هفته آینده این مشکلات حل شود، این معبر در برنامه بعدی اصلاح  قرار خواهد گرفت.

خلیل الله کاظمی معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد نیز در این مراسم اظهار داشت: ۲ پل روی کال امیرآباد نصب کردیم. بولوار الزهرا(س) در ضلع شمالی بزرگراه بابانظر را به کال ابراهیم آباد متصل کرد.  

وی گفت: با بازگشایی این بولوار دسترسی راحت‌تر می‌شود؛ ۱۲ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است.

معاون شهردار مشهد مقدس ادامه داد: بیش از ۶۰ درصد هزینه‌های عمرانی برای حاشیه شهر اتفاق افتاده است.

رمضانعلی فیضی، رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد نیز در این مراسم اظهار داشت: ۲ پل مهم روی کال نصب شد که ضلع غربی را به شرقی متصل کرد، تعامل انجام شده با آموزش و پرورش نیز قابل تقدیر است.

فیضی بیان کرد: پارک حاشیه‌ای ضلع جنوبی بولوار شهیدمفتح، بازپیرایی و خدمات جانبی انتقال جمعه بازار، اجرای پل عابر پیاده مکانیزه در حاشیه شهر مشهد از دیگر اقدامات انجام شده توسط مدیریت شهری است.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.