یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴

وزیر صمت به کرونا مبتلا شده است

رزم حسینی

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از عدم حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل ابتلا به کرونا در کمیسیون متبوع خود خبر داد.

قدس آنلاین: به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «مهدی طغیانی» در تشریح نشست بعد از ظهر کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پیش از این قرار بود «علیرضا رزم حسینی» وزیر صنعت، معدن و تجارت و «کاظم خاوازی» وزیر جهاد کشاورزی پس از پایان تعطیلات نوروزی برای تشریح عملکرد دولت در حوزه تنظیم بازار در پایان سال ۹۹ و برنامه‌ها برای ماه رمضان سال جاری در کمیسیون اقتصادی حاضر شوند.

وی افزود: متاسفانه وزیر صمت به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در جلسه حاضر نشد و وزیر جهاد کشاروزی هم با وجود دعوتی که پیش از این اعلام شده بود، موفق به حضور در جلسه کمیسیون نشدند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد: با توجه به شرایط پیش آمده، کمیسیون اقتصادی گزارش خود را درباره تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی به ویژه در آستانه ماه رمضان، روز سه‌شنبه به صحن علنی مجلس ارائه خواهد داد و در صحن قرائت می‌شود.

نماینده مردم اصفهان خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این جلسه با حضور وزرای مذکور، شنیدن نظرات مسوولان دولتی درباره نحوه تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.