چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵

واکسیناسیون بیش از ۶ هزار همدانی

واکسن کرونا

همدان - معاون بهداشت و درمان دانشگاه از واکسیناسیون بیش از شش هزار نفر از کادر درمان، جانبازان، گروه های پرخطر و گروه‌های خاص علیه بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی  پایگاه خبری وب‌دا درهمدان، دکتر منوچهر کرمی با بیان اینکه درحال حاضر در شرایط بسیار سخت کرونایی قراردارد، اظهار کرد: متأسفانه تعداد موارد مراجعه شده با علائم مشکوک به بیماری کرونا به بیمارستان‌ها در شبانه روز گذشته از مرز ۶۰۰ نفر عبور کرده که تاکنون بی سابقه بوده است و اغلب شهرستان‌ها در شرایط قرمز و نارنجی قرار دارند.

کرمی توصیه کرد: از شهروندان خواستاریم از هرگونه رفت وآمد غیرضروری بپرهیزند و پروتکل‌های بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند، چراکه با آمدن ویروس های جدید کرونا گردش ویروس به حدی بالا رفته که امکان ابتلای افرادی که ماسک نمی زنند بسیار بالاست.

وی گفت: با بالا رفتن ابتلای مردم به ویروس کرونا، ظرفیت تخت های بیمارستانی کم و کیفیت مراقبت ها کاهش می یابد و متأسفانه در این شرایط مرگ ومیر نیز افزایش خواهد یافت.

معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان تأکید کرد: از مردم شریف استان خواستاریم از برگزاری هرگونه دورهمی و میهمانی، حتی میهمانی خانوادگی بپرهیزند تا بتوانیم موج جدید شیوع کرونا را مدیریت کنیم، در حال حاضر ورود و خروج پلاک‌های غیربومی به استان ممنوع شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.