شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷

رییس‌کل دادگستری خراسان ‌رضوی:

انتخابات مهمترین موضوع کشور است

غلامعلی صادقی

رییس کل دادگستری خراسان ‌رضوی مهمترین موضوع پیش رو در کشور را برگزاری مطلوب انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهری و روستایی در چارچوب مبانی شرعی، قانونی و اخلاقی ذکر و بیان کرد: همگان می‌بایست در این زمینه به درستی به وظایف خود عمل کنند.

به گزارش قدس آنلاین، غلامعلی صادقی در گردهمایی روسای حوزه‌های قضایی و دادستانهای شهرستانهای استان خرسان رضوی که به صورت ویدیوکنفرانسی در مشهد برگزار شد افزود: دشمن از هیچ کوششی برای نا امید کردن مردم کوتاهی نمی کند اما تاکنون در سایه رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا و همچنین پایمردی، ایثار و بصیرت مردم بزرگوار در رسیدن به اهداف خود ناکام مانده و  شکست های دیگری نیز تجربه خواهد کرد.

وی افزود: دشمن به رهبری آمریکا تمام امکانات خود را بسیج و نیروهای متخصص خود را به صف کرده است بنابراین هم مردم و هم مسوولان باید بیش از پیش هوشیار باشند.
رییس شورای قضایی خراسان رضوی گفت: مردم باید از نحوه ارائه خدمات از سوی مسوولان به ویژه دستگاه قضایی راضی باشند بر این اساس از نهادهای نظارتی خواسته شده تا با هدف پیشگیری از هرگونه انحراف در برنامه‌ها و اجرای دقیق و صحیح سیاستهای ابلاغی نسبت به اعمال نظارت موثر و مستمر بر تمامی عملکردها اقدام کنند.
صادقی با تاکید بر لزوم اجرای دقیق مفاد سند تحول قوه قضائیه افزود: مسوولان حوزه های قضایی نه تنها باید نظارت دقیقی بر حسن اجرای امور با هدف تحقق مفاد سند تحول قوه قضائیه داشته باشند بلکه خود باید در اجرای مفاد سند و تحقق اهداف عالیه سند تحول قوه قضائیه پیشگام باشند. 

انتهای پیام/

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.