سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳

کارلو به مادرید باز خواهد گشت؛

یک نام غیرمنتظره برای نیمکت رئال مادرید!

کارلو

کادناسر در خبری فوری مدعی شد رئال مادرید قصد دارد کارلو آنچلوتی را به عنوان سرمربی فصل بعد خود معرفی کند.

به گزارش قدس آنلاین، رئال مادرید به دنبال یافتن  جانشین زین الدین زیدان است و نام های فراوانی از جمله رائول و آنتونیو کونته به عنوان نامزدهای احتمالی احراز این پست مطرح شده است. کارلو آنچلوتی سرمربی پرافتخار ایتالیایی طی دو سال حضور در رئال عملکرد بسیار خوبی داشت و موفق شد بعد از سالها با این تیم به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دست یابد.

کارلو در سال ۲۰۱۳ به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید منصوب شد و در دو فصل حضور روی نیمکت این تیم موفق به فتح یک لیگ قهرمانان، یک کوپا دل ری، یک سوپرکاپ و یک جام باشگاه های جهان شد. این سرمربی ایتالیایی در دو سال اخیر هدایت اورتون را بر عهده داشته و نتایج قابل قبولی در لیگ برتر انگلیس گرفته است.

البته کارلو آنچلوتی پیش از حضور در اورتون روی نیمکت بایرن مونیخ و ناپولی دوران چندان موفقی نداشت. ویژگی مهم کارلتو را رابطه خوب او با ستاره های بزرگ و قدرت رهبری رختکن می دانند و در دوران حضور او بازیکنانی مانند کریستیانو رونالدو، خامس، سرخیو راموس و گرت بیل عملکرد درخشانی داشتند.

فلورنتینو پرز رابطه خوبی با کارلو آنچلوتی دارد و ممکن است طی روزهای آتی این سرمربی پرافتخار دوباره هدایت رئال مادرید را بر عهده گیرد. البته رائول و آنتونیو کونته نیز شانس احراز این پست را دارند، اما احتمالا بعد از هفت سال دوباره یک سرمربی ایتالیایی هدایت رئال مادرید را به عهده خواهد گرفت. ابتدا قرار بود مکس آلگری، سرمربی موفق و پرافتخار ایتالیایی از ابتدای فصل بعد سرمربی رئال مادرید شود، اما او راهی یوونتوس شد.


انتهای پیام

منبع: ورزش۳

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.