چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷

شهرهای جاذب گردشگر اصفهان از امروز مسدود می‌شود

سخنگوی کرونای اصفهان

اصفهان- سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان گفت: شهرهای قمصر، نیاسر، چادگان، سمیرم، نطنز، باغ بهادران، خوانسار و بویین و میاندشت که جاذبه سفر دارند، محدود و ورودی آنها مسدود می‌شود تا با اعمال دستورالعمل ها و کنترل حجم سفرها، روند شیوع کرونا در استان سیر نزولی داشته باشد.

به گزارش قدس آنلاین؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری اصفهان،حجت‌اله غلامی با اشاره به مراسم ۱۴ تا ۱۵ خرداد داد جاری تصریح کرد: اصل بحث ما در این چند روز تعطیلی، رعایت دقیق طرح جامع هوشمند و محدودیت پنجگانه در استان است.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان همچنین درباره انتخابات پیش رو اظهار داشت: در این زمینه مصوبه و دستورالعمل ۱۵ بندی داریم که آن را برای پیشگیری از موج کرونا اجرایی خواهیم کرد.

وی تأکید کرد: از امروز ساعت ۱۲ ظهر، مراکز ایست بازرسی در محورهای اصلی استان مستقر و ایستگاه‌های بین استانی کنترل خواهد شد و اجازه ورود خودروهای غیربومی را به استان نخواهیم داد.

غلامی گفت: شهرهای قمصر، نیاسر، چادگان، سمیرم، نطنز، باغبهادران، خوانسار و بویین و میاندشت که جاذبه سفر دارند، محدود و ورودی آنها مسدود می‌شود تا با اعمال دستورالعمل ها و کنترل حجم سفرها، روند شیوع کرونا در استان سیر نزولی داشته باشد.

سخنگوی ستاد مقابله کرونای استان اصفهان افزود: جرایم یک میلیونی برای خودروهایی که از شهرهای قرمز به استان می‌آیند و جرائم ۵۰۰ هزار تومانی برای خودروهای شهرهای نارنجی و زرد اعمال می‌شود.

وی اضافه کرد: ترددهای برون استانی برای شهرهایی که طرح های جاذب گردشگری دارند اعمال خواهد شد و در این زمینه با فرمانداران هماهنگ شده است تا جلسات شهرستانی را برگزار کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.