سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵

پاسور تیم ملی والیبال ایران راهی ایتالیا شد

پاسور

پاسور تیم ملی ایران برای شرکت در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱ راهی ایتالیا شد.

به گزارش قدس آنلاین، لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱ به میزبانی شهر ریمینی ایتالیا درحال برگزاری است. تیم ملی ایران با ۱۷ بازیکن در این مسابقات شرکت کرده است و جواد کریمی از جمله بازیکنانی بود که پیش از اعزام تیم به ایتالیا از فهرست نفرات حاضر در اردو کنار گذاشته شد.

بر اساس قوانین فدراسیون بین‌المللی والیبال، در این دوره از لیگ ملت‌های والیبال هر تیم می‌تواند ۶ بازیکن خود را در طول مسابقات تغییر دهد. البته امکان این کار فقط یک بار وجود دارد.

ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصمیم گرفت که از کریمی در ادامه مسابقات استفاده کند تا عملکرد این پاسور جوان والیبال ایران را زیر نظر بگیرد.

کریمی که در روزهای اخیر همراه با تیم جوانان ایران تمرین می‌کرد، دیروز آزمایش کرونا داد و پس از منفی‌شدن نتیجه آزمایش، صبح امروز راهی ایتالیا شد. این بازیکن ابتدا به میلان می‌رود و از آنجا به بولونیا منتقل خواهد شد. کریمی سه روز در منطقه زرد لیگ ملت‌ها قرنطینه می‌شود و در صورت منفی‌بودن آزمایش کرونا، از جمعه به جمع بازیکنان تیم ملی ایران اضافه خواهد شد.

در مسابقات امسال هر تیم نمی‌تواند بیش از ۲۵ نفر بازیکن و کادر فنی داشته باشد بنابراین با حضور کریمی، یک نفر دیگر باید از تیم ملی جدا شود. تصمیم‌گیری درباره فرد جداشده به جمعه موکول شده است.

باتوجه به زمان اعزام کریمی، این بازیکن از هفته چهارم مسابقات می‌تواند برای تیم ملی والیبال ایران به میدان برود.

سعید معروف و محمدطاهر وادی پاسورهای فعلی تیم ملی والیبال ایران هستند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.