چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰

شهرداری منطقه چهار:

تقدیر از ۱۰ شهروند برگزیده در پویش کاشت ۸ هزار گل محمدی

پویش کاشت گل محمدی

همدان- درمراسمی با حضور سرپرست شهرداری منطقه چهار و رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری همدان از ۱۰ شهروند برگزیده در پویش کاشت ۸ هزار گل محمدی تقدیر شد.

به گزارش قدس آنلاین ، مجید شاکری در این مراسم اظهارکرد: شهرداری منطقه چهار در ورود به سال جدید، ۸ هزار گل محمدی بین شهروندان توزیع کرد و همراه با این اقدام، پویشی هم راه‌اندازی شد که شهروندان عکس‌های خود را از کاشت این گل‌ها برای ما ارسال کرند.

شاکری ضمن تشکر از همراهی شهروندان در این پویش گفت: بسیار خوشحالم که شهروندان درمسائلی که در شهر و از سوی مدیریت شهری اتفاق می‌افتد عکس العمل نشان می‌دهند و این حضور واعلام نظر قطعا در پیشرفت و زنده‌بودن شهرموثر است.

وی با اشاره به شعار «شهر ما خانه ماست» گفت: معمولا این شعار، شهروندان را یاد نظافت و پاکیزگی می‌اندازد ولی یکی از ابعاد مهم این عبارت، سرسبزی، طراوت و فضای سبز شهراست که باید درزندگی شهروندان، هم داخل خانه وهم فضای شهری نمود داشته باشد.

وی افزود: امیدوارم با کمک شهروندان و با همکاری سازمان فضای سبز شهرداری همدان بتوانیم در حوزه فضای سبز، اقدامات ارزنده‌ای که شایسته شهرمان است انجام دهیم.

در ادامه شهروندان خاطرات خود را از کاشت گل‌محمدی بیان کردند و از اقدام پسندیده شهرداری منطقه چهار قدردانی نمودند و خواستار ادامه چنین برنامه‌های از سوی شهرداری شدند.

در پایان این مراسم و با حضور حسین خانجانی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری همدان از ۱۰ برگزیده این پویش تقدیر شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.