چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳

ایستگاه متروی "‌مدافعان سلامت" فردا افتتاح می شود

مترو

روز پنجشنبه ۲۷ خرداد ماه۱۴۰۰ ایستگاه شهرک آزمایش در خط ۶ و ایستگاه مدافعان سلامت در خط ۷ متروبا حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور افتتاح خواهد شد ؛ به این ترتیب تعداد ایستگاههای فعال شبکه خطوط مترو تهران به ۱۴۱ ایستگاه خواهد رسید.

قدس آنلاین؛ روز پنجشنبه ۲۷ خرداد ماه۱۴۰۰ ایستگاه شهرک آزمایش در خط ۶ و ایستگاه مدافعان سلامت در خط ۷ متروبا حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور افتتاح خواهد شد ؛ به این ترتیب تعداد ایستگاههای فعال شبکه خطوط مترو تهران به ۱۴۱ ایستگاه خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، به دنبال پیشنهاد جامعه پزشکی و شهرداری تهران و نیز تائید شورای اسلامی شهر تهران ، ایستگاه متروی باقرخان در خط ۷ به پاس زحمات کادر بهداشت و درمان در دوران شیوع بیماری کرونا به ایستگاه " مدافعان سلامت " تغییر نام داد.


به همین مناسبت گالری ورودی ایستگاه مذکور نیز به تابلوئی مفهومی از نقش جامعه پزشکی در کنترل و مهار این بیماری مزین شد. این تابلو توسط جمعی از هنرمندان جوان و خوش ذوق کشور طراحی و در کوتاهترین زمان ممکن ، اجرا و نصب گردید.

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، در گالری ورودی ایستگاه مدافعان سلامت ،‌ تصاویری از برخی شهدای جامعه پزشکی که در راه مبارزه با بیماری کرونا جان خود را از دست داده اند نیز نقش بسته است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.