سه‌شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹

نامگذاری بولوار شهدای مدافع سلامت برای نخستین بار در کلانشهر مشهد

بلوار شهدای سلامت

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: همزمان با یکم شهریور ماه و روز پزشک آیین نامگذاری بولوار شهدای مدافع سلامت برای نخستین بار در کلانشهر مشهد با حضور خانواده شهدای مدافع سلامت برگزار شد.

به‌گزارش قدس آنلاین و به نقل از   شهرداری مشهد، سیدمجتبی منتظری در حاشیه مراسم نامگذاری بولوار شهدای مدافع سلامت که با حضور رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، رییس بیمارستان امام رضا(ع)، معاون دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد شهدای مدافعان سلامت، اظهار کرد: همزمان با یکم شهریور ماه و روز پزشک آیین نامگذاری بولوار شهدای مدافع سلامت برای نخستین بار در کلانشهر مشهد با حضور خانواده شهدای مدافع سلامت برگزار شد.

وی افزود: طی این مراسم حدفاصل خیابان بهار و خیابان رازی به نام بولوار شهدای مدافع سلامت نامگذاری شد.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری بیان کرد: همچنین از تاریخ ۲۹ مردادماه، تعداد ۴۲ قاب تصویر شهری با عکس شهدای مدافعان سلامت در سطح مناطق ۱۳گانه اکران شده است که این قاب ها تصویر ۱۶ نفر از چهره‌های برجسته حوزه سلامت، بهداشت و درمان با شعار «مدافعان سلامت؛ ایران قدردان شماست» را به‌نمایش گذاشته است.

منتظری خاطرنشان کرد: امیدوارم این گونه اقدامات گامی در راستای قدر دانی از کادر درمان باشد و از شهروندان درخواست می شود با رعایت پروتکل های بهداشتی باری از دوش این عزیزان کم کنند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.