چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۲

گروه‌های فلسطینی: تنها راه بازداشتن دشمن صهیونیست مقاومت و انتفاضه است

مقاومت

گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای رژیم صهیونیستی را از ادامه محاصره غزه برحذر داشته و تنها راه بازداشتن دشمن صهیونیست را مقاومت و انتفاضه دانستند.

به گزارش قدس آنلاین، گروه‌های مقاومت فلسطین دیروز در بیانیه‌ای ضمن هشدار درباره ادامه محاصره غزه اعلام کردند که مسئولیت هرگونه عواقب و پیامد تجاوزات علیه قدس و مسجد الاقصی و ادامه محاصره باریکه غزه متوجه رژیم صهیونیستی است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فسلطین، این گروه‌ها امروز سه شنبه در بیانیه‌ای اعلام کردند که تجاوزات رژیم صهیونیستی و سیاست باج‌خواهی از ملت فلسطین و ممانعت از بازسازی غزه هرگز راه به جایی نمی‌برد و نمی‌تواند غزه را از دیگر مناطق فلسطین جدا سازد.

گروه‌های مقاومت فلسطین در این بیانیه همچنین خواستار ادامه فعالیت‌های مردمی در کرانه باختری و نوار غزه شده و تاکید کردند که تنها راه بازداشتن دشمن صهیونیست مقاومت و انتفاضه است.

این بیانیه ساعاتی پس از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به غزه صادر شده است. جنگنده‌‎های رژیم صهیونیستی بامداد سه شنبه شمال، جنوب و غرب نوار غزه را آماج حملات گسترده و بی وقفه خود قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این حملات را در واکنش به پرتاب بالن های آتش‌زا به سمت شهرک‌های صهیونست‌نشین همجوار غزه انجام داده است.

جنگنده‌های صهیونیستی بامداد یکشنبه نیز مناطق مختلف غزه را آماج حملات گسترده خود قرار داده بودند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.