جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱

اعمال ممنوعیت ورود به طرقبه شاندیز برای افراد غیربومی

ممنوعیت تردد

فرماندار طرقبه شاندیز گفت: ورود افراد غیر بومی به این شهرستان همچنان ممنوع است.

به گزارش قدس آنلاین، با توجه به اجرای طرح ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به طرقبه شاندیز و اعمال محدودیت‌های ترافیکی از جمله جریمه و بازگرداندن خودروهای غیربومی از مسیرهای ورودی شهرستان بازهم شاهد ترافیک شدید در مسیرهای ورودی به طرقبه شاندیز هستیم.

در همین خصوص فرماندار طرقبه شاندیز  اظهار کرد: ممنوعیت ورود خودرو به طرقبه شاندیز برای افراد غیربومی است و مسیر مطلقاً بسته نیست، برای بومیان شهرستان که نمی‌توانیم مسیر را ببندیم بلکه مسیر ورودی شهرستان برای افراد غیربومی بسته است.

سیدحسن حسینی تصریح کرد: خودروهایی که در مسیر ورودی شهرستان هستند وقتی به محل کنترل و بازرسی می‌رسند و مدارک آنها بررسی می‌شود اگر بومی شهرستان بودند که اجازه ورود دارند و اگر غیربومی بودند که برگردانده می‌شوند و اجازه ورود ندارند.

وی با اشاره به اینکه افرادی به ضرورت کاری به مشهد رفته‌اند و الان در حال برگشت به شهرستان هستند، اظهار کرد: ما به این افراد که نمی‌توانیم بگوییم که به شهرستان برنگردید.

حسینی با اشاره به اینکه شب‌های جمعه معمولاً طرقبه شاندیز شلوغ است و تا ساعت ۲۲ محدودیت است، افزود: فردا صبح از ساعت ۱۰ تا ۱۳ محدودیت است و بعد ازظهر هم از ساعت ۱۹ تا ۲۲ شب محدویت است که البته پلیس در محل حضور دارد و اگر ترافیک زیاد باشد و حجم تردد هم بالا باشد ایجاد محدودیت خواهند داشت ولی در این ساعات گفته شده محدویت ورود به شهرستان است و فقط برای افراد بومی مسیر باز است.

فرماندار طرقبه شاندیز تاکید کرد: وقتی ایجاد محدودیت است کلاً مسیر بسته است و باید خودروها بررسی و کنترل شوند و با اجرای این طرح محدودیت نسبت به قبل حدود ۵۰ درصد ورودی خودرو به شهرستان کاهش داشته است که البته اطلاع رسانی‌های انجام شده هم تاثیر در کاهش ورودی خودرو به شهرستان داشته است.

وی خاطرنشان کرد: تا فردا شب ساعت ۲۲ محدویت‌های ورود به شهرستان است و بعد از آن هم طرح محدودیت شبانه  است که از ساعت ۲۲ شروع می‌شود و هر خودرویی تردد داشته باشد شامل جریمه می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.