شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴

معاون آموزش حوزه ­های علمیه خبر داد:

۱۳ شهریور آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه/ تشریح جزئیات برنامه های درسی طلاب

آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه خراسان 1400_1399

حجت الاسلام والمسلمین مهدی رستم نژاد گفت: آغاز سال تحصیلی رسماً روز شنبه ۱۳ شهریورماه به صورت افتتاحیه مجازی در شهر قم برگزار خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین، معاون آموزش حوزه ­های علمیه، تدابیر اتخاذشده در خصوص شروع سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰و شرایط فراگیری دروس حوزوی را با توجه به شیوع ویروس کرونا در وضعیت کلی کشور تشریح کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رستم نژاد خاطر نشان ساخت: در خصوص حضوری یا غیرحضوری بودن کلاس­ ها، اگرچه اولین اولویت در آموزش، برگزاری کلاس ­ها به صورت حضوری و نشست چهره به چهره استاد و شاگرد می باشد، ولی با توجه به شرایط حال حاضر شیوع بیماری در کشور، همچنین با توجه به تبعیت از سیاست ­های اعلامی ستاد ملی کرونا، کماکان فراگیری درس­ها و برگزاری کلاس ­ها، کارگاه­ های آموزشی، نشست­ های علمی و برگزاری هر گونه برنامه­ ای که مستلزم تجمعات باشد، به صورت غیرحضوری و مجازی برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: از اساتید تقاضا می شود با توجه به تجهیز و تکمیل سامانه آموزش مجازی، فایل های درسی را در این سامانه در پیشخوان حوزه ­های علمیه، بارگذاری کرده تا طلاب بتوانند به صورت مجازی از آن استفاده نمایند.

منبع: حوزه

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.