سه‌شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵

کیانوش عیاری:

پخش سریال «۸۷ متر»پس از اربعین

سریال 87متر

مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» کیانوش عیاری که قرار بود مردادماه به آنتن برسد، سرانجام یک هفته بعد از اربعین از شبکه یک پخش می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، کیانوش عیاری، کارگردان سینما و تلویزیون در توضیح جدید اثرش گفت: سریال تلویزیونی ۸۷ متر  در ۴۰ قسمت یک هفته بعد از اربعین از شبکه یک پخش می‌شود.

این فیلمساز در پاسخ به سوالی درباره دلایل پخش نشدن سریال در موعد مقرر توضیح داد: قرار بود سریال از هشتم مرداد ماه پخش شود، ولی شاید مدیران تلویزیون دیده‌اند که آن زمان مناسب نیست و خواسته‌اند در زمان مناسب‌تری پخش شود.

 داستان سریال ۸۷ متر به اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردورانی بر سر مالکیت یک منزل برمی گردد. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند. اما روز اسباب‌کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است. محسن به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردورانی‌ها به خانه رسیده‌اند و وسایل‌شان را در خانه گذاشته‌اند اما با رسیدن خانواده پوردورانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می‌شود.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، زنده‌یاد حسین محب اهری، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، سونیا سنجری، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی و سعید پیردوست از بازیگران این سریال هستند.

این سریال مرداد سال‌ ۹۶ در تهران کلید خورد. در طول ساختش ۲ بار متوقف شد؛ یک‌بار به‌دلیل نبود بودجه کافی و بار دیگر به‌دلیل وضعیت قرمز در پی شیوع کرونا.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.