چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹

«شیوع» ویروس در میان کارگران پالایشگاه را بشنوید

کتاب گویای «شیوع»

کتاب گویای «شیوع» برگرفته از نمایشنامه «تیفوس» اثر ژان پل سارتر به همت پایگاه کتاب گویای ایران‌صدا تهیه و به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

به گزارش قدس آنلاین، کتاب گویای «شیوع» به داستان همه‌گیری بیماری در میان کارگران یک منطقه پالایشگاهی می‌پردازد. ویروسی که کارگران را از پا در می‌آورد و از جمعیت پزشکان و کادر درمان شهر تنها چهار پزشک زنده می‌ماند. در این وضعیت، سیستم بهداشت عمومی تصمیم به واکسیناسیون همگانی می‌گیرد اما عده‌ای سودجو با قاچاق واکسن شرایط را سخت‌تر می‌کنند.
کتاب گویای «شیوع» به همت هدی فلاح تهیه و کارگردانی شده و امیر محمد صمصامی روایت این اثر را برعهده داشته است. همچنین محمدرضا چرختاب و نگین خواجه‌نصیر از بازیگران این کتاب گویا هستند.
این اثر که برگرفته از نمایشنامه «تیفوس» اثر ژان پل سارتر است به قلم هدی فلاح و با مشاوره رضا رئوفی، غزل سندگل و ایمان انصاری بازنویسی و اقتباس شده است.
کتاب گویای «شیوع» به همت پایگاه کتاب گویای ایران‌صدا تهیه و به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است و مخاطبان می‌توانند برای مطالعه کتاب به اینجا مراجعه کنند.
علاقه‌مندان برای مطالعه این کتاب می‌توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران‌صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت کنند.
منبع: ایکنا
انتها ی خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.