چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰

مهاجرانی: بازی با سوریه مثل یک سکوی پرتاب است

حشمت مهاجرانی

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی برای ما مثل یک سکوی پرتاب است و تحت هر شرایطی باید سه امتیاز این مسابقه را بگیریم.

به گزارش قدس آنلاین، حشمت مهاجرانی درباره دیدار فردا شب ایران مقابل سوریه در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: نمی‌توان سوریه را حریفی آسان برای تیم ملی قلمداد کرد و آنها همیشه تیمی سرسخت بوده‌اند. اگر قرار باشد در خارج از ایران با آنها بازی کنیم دردسر برای ما بیشتر می‌شود ولی در اولین بازی میزبان هستیم و باید از این موضوع نهایت استفاده را ببریم. بازی با سوریه سکوی پرتابی برای تیم ملی محسوب می‌شود و تحت هر شرایطی باید سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم.

سرمربی پیشین تیم ملی در خصوص انتقادهای صورت گرفته و اینکه تیم بازی دوستانه انجام نداده تاکید کرد: حتی بزرگترین تیم‌های دنیا مثل برزیل، آلمان، فرانسه، ایتالیا، انگلیس و ... برای هماهنگی نیاز به بازی تدارکاتی دارند ولی ما همیشه این نواقص را در تیم ملی داشته‌ایم و هنوز هم برطرف نشده است. امیدوارم ایران در بازی با سوریه عملکرد خوبی داشته باشد و سه امتیاز را بگیرد. خیلی‌ها می‌گویند که در آستانه مسابقات انتقاد نکنیم و ما هم دوست نداریم انتقاد کنیم.

وی با اشاره به غیبت اسکوچیچ و دو دستیارش در تمرینات اخیر تیم ملی به دلیل ابتلا به کرونا اظهار داشت: در وهله اول آرزو می‌کنم که مربیان تیم ملی هر چه زودتر این شرایط را پشت سر بگذارند و به تمرینات اضافه شوند. غیبت اسکوچیچ و هاشمیان مشکل‌ساز است و افرادی مثل کریم باقری و خورشیدی نمی‌توانند کارهای آنها را انجام دهند. نیمکت تیم ملی نیاز به افراد بین المللی دارد تا بتوانند به تیم کمک کنند. اینگونه افراد در فوتبال ما کم نیستند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.