پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰

تولید مجموعه «ستارگان درخشان اصحاب امام حسین(ع)» به زبان انگلیسی

رئیس اداره امور بین‌الملل حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س)

رئیس اداره امور بین‌الملل حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) از تولید مجموعه تصویری «ستارگان درخشان اصحاب امام حسین (ع)» به همت کارشناسان این اداره به زبان انگلیسی خبرداد.

به گزارش قدس آنلاین، کمال ثریا اردکانی با اشاره به تولید مجموعه تصویری «ستارگان درخشان اصحاب امام حسین(ع)» به زبان انگلیسی اظهار کرد: این مجموعه به زبان انگلیسی و با تلاش کارشناسان اداره امور بین‌الملل حرم مطهر تولید شده است.

وی اضافه کرد: این مجموعه شامل ۶ قسمت می‌شود که در هر کدام از قسمت‌ها بخش مختصری از زندگی، ویژگی‌های شخصیتی و بیان رشادت‌های اصحاب امام حسین علیه‌السلام از جمله مسلم بن عقیل، حبیب ابن مظاهر اسدی، حر بن یزید ریاحی، ظهیر، وهب و جون مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس اداره امور بین‌الملل حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) از فعالیت مستمر خادمان این اداره در شبکه‌های اجتماعی یاد کرد و گفت: مجموعه تصویری ستارگان درخشان اصحاب امام حسین(ع) از صفحات اختصاصی مخاطبان انگلیسی زبان حرم مطهر بانوی کرامت در فیس بوک، اینستاگرام و یوتویوت منعکس می‌شود.

وی از صفحات آستان مقدس بانوی کرامت در فضای مجازی به‌عنوان صفحات مرجع و قابل اعتماد نام برد و گفت: صفحات و فعالان رسانه‌ای از انعکاس بیشتر مجموعه‌های تصویری تولید شده در حرم مطهر استقبال خواهند کرد.

منبع: فارس

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.