شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹

تجمع اعتراضی کارکنان علیصدر مقابل استانداری همدان

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان گفت: تعدادی از کارکنان علیصدر به تعطیلی غار معترض هستند و اعتقاد دارند نباید غار تعطیل شود.

به گزارش قدس آنلاین، مهرداد نادری‌فر ادامه داد: تعدادی از پرسنل زحمتکش شرکت سیاحتی علیصدر نگرانی‌هایی از تعطیل شدن غار دارند که در حال صحبت کردن با آنها و رفع نگرانی‌هایشان هستیم.
وی مطرح کرد: بر اساس طرح جامع هوشمند پیشگیری از کرونا، تفرجگاه‌های آبی سرپوشیده جزء مشاغل گروه ۴ هستند که باید تعطیل باشند بنابراین مصوبه‌ای مبنی بر تعطیلی این فضاها اعلام شده است.
نادری‌فر با بیان اینکه مقدمات لازم برای استفاده پرسنل شرکت سیاحتی علیصدر از بیمه بیکاری فراهم شده است، افزود: کلیه پرسنل اعم از دفتری و کارگری به بیمه بیکاری معرفی شده‌اند.
 وی اضافه کرد: تمامی پرسنل به هر میزان که با شرمت علیصدر قرارداد به بیمه بیکاری معرفی شده و حقوق خود را از این قسمت دریافت می‌کنند بنابراین مشکلی برای تأمین نیاز مالی ندارن
نادری‌فر با اشاره به نامشخص بودن زمان بازگشایی مجدد غار علیصدر، اظهار کرد: این موضوع به شرایط و مصوبه ستاد کرونا بستگی دارد.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان در پایان گفت: مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر که به تازگی شهردار بهار شده است تا زمانی که گزینه مناسبی پیدا شود مدیر عامل شرکت علیصدر خواهد بود.
 هفته گذشته خبر رسید که طبق تصمیم ستاد کرونا غار علیصدر تعطیل است و این تعطیلی احتمالا تا عید نوروز ادامه دارد، در اعتراض به این تصمیم امروز ۱۳ شهریورماه تعدادی از کارکنان مجموعه سیاحتی علیصدر جلوی استانداری همدان تجمع کردند.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.