شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳

به کارگردانی «مجید اسماعیلی»؛

«فرمانروای آب» اکران آنلاین می‌شود

«فرمانروای آب»

پویانمایی سینمایی «فرمانروای آب» در دل سامرا اتفاق می افتد، جایی که پیرمرد نشسته در سرداب، از حس حضور آن مرد هزار ساله تعریف می‌کند، این اثر پونمایی روایتی است، از تمدن نوین اسلامی و اقتداری که از لطف مهر او سرچشمه گرفته است.

به گزارش قدس آنلاین، در خلاصه این اثر پونمایی آمده است: «این قصه پیرامون پدر و پسری است که برای رسیدن به عهد و پیمانی که با هم دارند تلاش می‌کنند اما اتفاقی عجیب آن‌ها را از هم جدا می‌کند؛ پویش، پدر فرید، در سفر کاری به عراق در یک حادثه تروریستی مفقود می‌شود. محسن به عنوان همراه و آخرین کسی که همراه پویش بوده فکر نمی‌کند او زنده مانده باشد. فرید، به دنبال راهی است تا از سرنوشت پدر خود مطلع شود ...
در این پویانمایی در خلال روایت قصه، چهره واقعی گروه‌های تکفیری ترسیم می‌شود. این اثر با تکنیک انیمیشن سه‌بعدی ساخته شده و به اقتضای طرح موضوعات بسیار جدی، فرم انیمیشن رئال به کمک آن آمده تا به باورپذیری کار کمک کند.
«فرمانروای آب» در ۹۰ دقیقه به نویسندگی و کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه‌کنندگی مجتبی امینی و حسین سلطانی، در استودیو آوین رسانه تولید شده است.
پویانمایی «فرمانروای آب» به زودی و پس از کاهش موج فراگیری بیماری کرونا در سراسر کشور بر پرده سینماها می‌رود و در شهرهای فاقد سینما نیز توسط جشنواره‌ مردمی فیلم عمار از طریق سامانه عماریار اکران می‌شود.

منبع: سینما پرس

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.