یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲

صدور مجوزخروج از کشور«دانش‌آموزان مشمول» اینترنتی شد

ویزا

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی از صدور اینترنتی مجوز خروج از کشوربرای دانش آموزانی خبر داد که درسن مشمولیت دارای معافیت تحصیلی هستند.

به گزارش قدس آنلاین، سردار رحمان علیدوست‌ از صدور اینترنتی مجوز خروج از کشوربرای دانش آموزانی خبر داد که درسن مشمولیت دارای معافیت تحصیلی هستند.

سردار علیدوست تصریح کرد: در راستای هوشمندسازی روند رسیدگی به درخواست مشمولان و کاهش مراجعات حضوری، با تلاش های صورت گرفته امکان صدور اینترنتی مجوز خروج از کشور برای دانش آموزان دارای معافیت تحصیلی فراهم شده است.

وی افزود: دانش آموزان مشمول دارای معافیت تحصیلی در سقف مجاز سنوات تحصیلی می توانند به صورت اینترنتی برای دریافت مجوز خروج از کشوراقدام کنند.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد: مشمولان دانش آموز دارای معافیت تحصیلی که در سنوات مجاز تحصیلی هستند، برای ثبت درخواست خروج از کشور خود باید به سامانه خروج از کشور وظیفه عمومی به نشانی services.epolice.ir مراجعه کنند.

سردار علیدوست گفت: با بررسی از طریق سامانه هوشمند شرایط اولیه دانش آموزان برای بهره مندی از مجوز خروج از کشور، درخواست مشمول به مرحله واریز ودیعه ارسال شده و پس ازپرداخت اینترنتی ودیعه توسط مشمول ،مجوز خروج از کشور توسط سازمان وظیفه عمومی ناجابدون نیاز به مراجعه حضوری دانش آموز به صورت اینترنتی صادر می شود.

وی خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir،سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.