یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۲

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز؛ ۱۴۰۰/۰۶/۱۴

رئیس اتحادیه صنف طلا، نقره و جواهر مشهد

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۱۶۳هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۲۵۱ تومان است.

به گزارش قدس آنلاین، هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۱۶۲هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۲۵۱ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید۱۲ میلیون تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک میلیون و ۵۳۹ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۵ میلیون و ۳۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

در بازار ارز هم‌اکنون، ‌ قیمت دلار ۲۷ هزار و ۲۵۱ تومان، قیمت یورو ۳۱ هزار و ۹۰ تومان، پوند انگلیس ۳۸ هزار و ۴۷ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۴۲۰ تومان اعلام شده است.

 علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۶ هزار و ۶۱۰ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و ۸۳ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و ۳۷۴ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۱۵۲ تومان اعلام شده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.