سه‌شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲

شاگردان کومان بدون انجام بازی به مصاف بایرن می‌روند

دیدار حساس بارسلونا لغو شد

بارسلونا

شورای عالی ورزش در اسپانیا تصمیم گرفت بازی حساس بارسلونا مقابل سویا را به تعویق اندازد.

به گزارش قدس آنلاین، شورای عالی ورزش در اسپانیا تصمیم گرفت که بازی حساس بارسلونا و سویا در هفته چهارم رقابت‌های لالیگا را به تعویق اندازد. این موضوع از چند روز گذشته مورد بررسی قرار گرفت و امروز لالیگا به طور رسمی تصمیم گرفت به دلیل حضور بازیکنان آمریکای جنوبی در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ بازی حساس بارسلونا و سویا را به وقتی دیگر موکول شود.

سویا در آمریکای جنوبی ۳ نماینده به نام‌های پاپو گومز،‌گونزالو مونتیل و مارکوس آکونا در تیم ملی آرژانتین دارد که نمی‌تواند از آنها استفاده کند. آخرین بازی آرژانتین در پنج شنبه برگزار می‌شود و به همین علت بازیکنان حاضر در آمریکای جنوبی نمی‌توانند در دیدار شنبه شب خود را حاضر کنند.شورای عالی ورزش به دلیل این اتفاق بازی سویا – بارسلونا و بازی آلاوز مقابل ویارئال را به وقت دیگری موکول کرد.

بارسلونا با رفتن مسی نماینده بزرگی دیگر در آمریکای جنوبی ندارد و این لغو بازی می‌تواند به ضررش تمام شود زیرا سه شنبه شب این تیم در لیگ قهرمانان اروپا میزبان بایرن مونیخ است و این دیدار می‌توانست آنها را به آمادگی کامل نزدیک کند.شاگردان بیش از ۲ هفته است که با یکدیگر تمرین نکرده‌ و هیچ بازی به ثبت نرسانده‌اند. این تیم دیگر آنتوان گریزمان را نیز در اختیار ندارد و بعید است لوک دی یونگ شرایط بازی کردن را داشته باشد.

آبی‌اناری‌ها تنها رونالد آراخو را در تیم ملی اروگوئه دارند که این بازیکن قرار است جمعه به تمرینات کومان اضافه شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.