سه‌شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶

فکری: سود دلالان در برکناری مربیان است

محمود فکری

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه پشت پرده تغییرات سرمربیان را به خوبی می دانم گفت: سود دلالها در این است که مربیان را جابجا کنند.

به گزارش قدس آنلاین، محمود فکری در خصوص عملکرد تیم ملی مقابل سوریه و بازی این تیم برابر عراق که امروز برگزار خواهد شد، افزود: انتقاد کردن راحت است. برخی بیرون گود نشسته و به راحتی از عملکرد تیم ملی انتقاد می‌کنند. با توجه به امکانات و شرایطی که تیم ما داشت و بدون بازی تدارکاتی مقابل سوریه به میدان رفت فکر می‌کنم عملکرد ما خوب بود. نتیجه لازم را گرفتیم و حالا باید امیدوار باشیم تا بتوانیم برابر عراق به نتیجه‌ای که به دنبال آن هستیم یعنی کسب سه امتیاز برسیم.

محمود فکری در ادامه گفت: این روزها برخی غیرمنصفانه انتقاد می‌کنند. درست است که تیم ملی هماهنگ نبود اما الان نیاز به حمایت است و همه باید دست به دست هم دهیم تا تیم ملی مقابل عراق پیروز شود.

وی در خصوص تیم ملی عراق هم افزود: عراق همیشه یک رقیب سخت برای ما بوده است. مطمئناً بازیکنان ما بازی به بازی بهتر خواهند شد. بچه‌های ما باید مراقب حواشی باشند و اگر تمرکزشان تنها بر روی بازی باشد از میدان پیروز خارج خواهند شد.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص انتقادهایی که از اسکوچیچ می‌شود گفت: فکر می‌کنم این‌هایی که به دنبال انتقاد و یا برکناری اسکوچیچ هستند آنهایی هستند که از انتقاد ویلموتس سود خوبی به جیب زدند. مگر می‌شود اسکوچیچ که نتایج خوبی با تیم ملی گرفته به همین سرعت برکنار کرد؟ نقش دلال‌ها این روزها در فوتبال ما بسیار پررنگ شده. آنها آنقدر زورشان زیاد شده که فقط به دنبال جابجایی مربیان هستند تا بتوانند با برکناری آنها و جایگزین کردن شخص دیگر پول هنگفتی به جیب بزنند.

فکری در ادامه تصریح کرد: برای آنها مهم نیست که آیا تیم ملی نتیجه می‌گیرد یا خیر؟ آنها تنها به دنبال پول هنگفتی است که به دست می‌آورند. سود دلالان در این روزها در جابجایی مربیان است و امیدوارم روزی برسد که دست این سودجویان از فوتبال ما کوتاه شود.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.