جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹

خداحافظی مصطفی سالاری از سازمان تامین اجتماعی

استاندار گیلان - سالاری

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با انتشار نامه‌ای از پایان مدیریت‌اش در این سازمان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، سالاری با اعلام این خبر گفت: با استعانت از خداوند متعال پس از هشت سال ماموریت به عنوان استاندار بوشهر و گیلان و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از شنبه بیستم شهریور به عرصه پژوهش، مطالعه و تدریس و به عنوان هیات علمی در محل سابق خدمت خود، موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی وزارت نفت بازمی‌گردم.

وی افزود: خداوند را شاکرم که لطف و عنایتش نصیبم شد که در طول ۲۶ ماه خدمت در سازمان تامین اجتماعی با تحقق متناسب سازی حقوق بازنشستگان، اجرای طرح تحول دیجیتال، عملیاتی کردن پروژه نسخه الکترونیک، طرح مقررات زدایی و تجمیع و تنقیح بخشنامه‌ها، آغاز سیر درمان رایگان و توسعه عدالت درمانی در سطح کشور و پایداری بلندمدت منابع با وصول بی‌سابقه مطالبات سازمان از دولت اثبات شود که با اعتماد به شرکای اجتماعی، خرد جمعی و تکیه بر نیروی انسانی کارآمد و خلاق و همراهی مدیران عالی می‌توان دستاوردهای بزرگی حاصل نمود. به جهت ارتباط و الفتی که با جامعه بزرگ و شریف ذی‌نفعان سازمان داشته‌ام، در صیانت از این دستاوردها و تحقق دیگر آرمان‌هایمان در حوزه عدالت و رفاه اجتماعی، کماکان در کنار جامعه هدف سازمان خواهم ماند.

وی همچنین ضمن تقدیر از کلیه همکاران و آحاد بازنشستگان و کارگران، پژوهشگران، اهالی رسانه، شرکای اجتماعی و ذی‌نفعان سازمان که با مشورت، پیشنهادها، انتقادها و حتی اعتراض‌ها در این مسیر یاری‌گر بودند، تصریح کرد: بابت همه نواقص و نارسایی‌ها حلالیت می‌طلبم.

مصطفی سالاری (زادهٔ ۱۳۵۵ شبانکاره)، سیاستمدار، حقوقدان و مدیر اجرایی ایرانی است که در دولت یازدهم در فاصله سال های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ استاندار بوشهر بود.

در ابتدای فعالیت دولت دوازدهم، از ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ به سمت استاندار گیلان منصوب شد. وی کارشناسی ارشد و دکترای حقوق از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران داشته و از مدرسین مدعو دانشگاه تهران است.

انتهای پیام

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.