شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه:

تسهیلات مسکن جوانان در کرمانشاه تا سقف ۸۵۰ میلیون تومان افزایش یافت

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه گفت: سقف پرداخت تسهیلات حساب پس انداز مسکن جوانان در شهر کرمانشاه به ۸۵۰ میلیون تومان و در شهرستان‌های استان تا سقف ۷۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

به گزارش قدس آنلاین،   روابط عمومی بانک مسکن استان کرمانشاه امروز  به نقل از حسن ریحانی پور اعلام کرد: مشتریانی که سال ۱۴۰۰ حساب جوانان افتتاح و مبالغ مورد نیاز این حساب را براساس جدول آن مرتب واریز کنند، پس از ۱۵ سال می‌توانند ۸۵۰ میلیون تومان در شهر کرمانشاه و در شهرستان ها تا سقف ۷۰۰ میلیون تومان، تسهیلات دریافت کنند.
او توضیح داد: مشتریان برای دریافت این تسهیلات در پنج سال اول ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان و در پنج سال دوم و سوم به ترتیب ۳۰۰ هزار و ۴۰۰ هزار تومان واریز می‌کنند و پس از پایان سال پانزدهم می‌تواند از سقف تسهیلاتی که ذکر شد برای خرید یا ساخت مسکن بهره مند شوند.

ریحانی پور افزود: مجموع واریزی های مشتریان طی این ۱۵ سال به ۵۴ میلیون تومان می‌رسد که به خود مشتری تعلق دارد و آنها اگر تسهیلات را به صورت پنج ساله قسط بندی کنند به این سپرده ها ۶ درصد و چنانچه بیشتر از ۶ سال تا ۲۰ سال قسط بندی کنند تا  ۹ درصد به آنها سود پرداخت خواهد شد.
مدیر شعب استان کرمانشاه تاکید کرد: مشتری در صورت تمایل می‌تواند تسهیلات حساب پس انداز مسکن جوانان را بعد از پنج سال دریافت کند که در این صورت ۳۵۰ میلیون تومان در شهر کرمانشاه و ۳۰۰ میلیون تومان در سایر شهرهای استان دریافت می‌کنند در حالیکه واریزی آن طی این پنج سال هر ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان بوده است.
ریحانی پور اظهار داشت: افتتاح حساب پس انداز مسکن جوانان با شرایط جدید هم اکنون در همه شعب کشور امکانپذیر است و مشتری با توجه به منطقه جغرافیای خود در سه گروه شهر تهران، شهرهای بزرگ و سایر شهرهای کشور می‌توانند از تسهیلات این حساب بهره مند شود در این تقسیم بندی شهر کرمانشاه جزو شهرهای بزرگ است و شهرستان‌های استان نیز در گروه سوم قرار دارند.
او گفت: مبالغ جدید تسهیلات حساب جوانان صرفا به حساب‌هایی تعلق خواهد گرفت که در سال ۱۴۰۰ و بعد از آن افتتاح می‌شود حساب‌های که قبل از امسال افتتاح شده‌اند مبالغ واریزی و تسهیلات پرداختی به آنها براساس شرایط زمان افتتاح حساب است.

منبع: ایرنا
انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.