یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹

نعمتی: از هادی رضایی می‌خواهم همراه ما بماند

زهرا نعمتی

بانوی طلایی ایران در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: افرادی که در ورزش بتوان به آنها تکیه کرد، انگشت‌شمارند به همین دلیل از هادی رضایی می‌خواهیم همچنان همراه ما باشد.

به گزارش قدس آنلاین، زهرا نعمتی با بیان اینکه رقابت‌های پارالمپیک توکیو یکی از سخت‌ترین مسابقاتش بوده است، اظهار داشت: از آنجایی که می‌خواستیم یک رویداد تاریخی را رقم بزنیم که تا آن زمان رخ نداده بود، از لحاظ ذهنی و جسمی تحت فشار زیادی قرار داشتیم.

وی افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا و وقفه در تمرینات و هزینه‌های بیشتری که برای آمادگی رقابت‌ها صرف شد می‌توان گفت سال گذشته سال بسیار سخت و پر تنشی بود.

قهرمان پارالمپیک توکیو درباره سطح مسابقات گفت: من آنالیز خوبی درباره حریفان خود در پارالمپیک داشتم و به همین دلیل توانستم بر رقبای خود چیره شوم. شاید بازیکنان کشورهای چین و ایتالیا که حریف من بودند، به دلیل اینکه شناخت درستی از بازیکن مقابل خود نداشتند، از دور رقابت‌ها حذف شدند.

نعمتی درباره کیفیت اردوهای برگزار شده برای پارالمپیک عنوان کرد: افرادی که در ورزش بتوان به آنها تکیه کرد انگشت شمارند، به همین دلیل از هادی رضایی می‌خواهیم که همچنان همراه ما باشند.

وی تاکید کرد: در این دوره از رقابت‌ها تنها نبودم، خانواده ورزش تیر و کمان و خانواده پارالمپیک در کنار من بودند و همه این شرایط خوب موجب شد برخلاف شرایط سخت و وضعیت اپیدمی، برنامه ریزی‌ها به دقت پیش روند و بتوانیم پرچم میهن را برافراشته کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.