یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱

کاهش اندک نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

دلار

مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران، از کاهش اندک نرخ دلار و یورو در معاملات امروز بازار متشکل ارز ایران خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، مهدی گوهررستمی گفت: امروز معاملات نماد دلار کار خود را با نرخ ۲۶ هزار و ۷۷۸ تومان آغاز کرد و در پایان ساعت معاملات به نرخ ۲۶ هزار و ۵۰۱ تومان رسید که بررسی ارقام معاملاتی روزانه، نرخ میانگین وزنی ۲۶ هزار و ۵۸۰ تومان به ازای هر دلار را نشان می‌دهد.

وی افزود: نرخ میانگین وزنی اسکناس دلار در معاملات امروز این بازار را ۲۶ هزار و ۵۸۰ تومان اعلام کرد.

این مقام مسئول اضافه کرد: در جلسه معاملاتی امروز بازار متشکل ارز ایران، نماد معاملاتی یورو کار خود را با نرخ ۳۱ هزار و ۴۰۰ تومان شروع کرد و در پایان جلسه معاملاتی، نرخ هر یورو به رقم ۳۱ هزار و ۲۴۱ تومان رسید. به این ترتیب اسکناس یورو در معاملات امروز این بازار، نرخ میانگین وزنی ۳۱ هزار و ۳۲۷ تومان را ثبت کرد.

گوهررستمی ادامه داد: حجم معاملات اسکناس دلار در بازار متشکل ارز ایران در روز یکشنبه (بیست و یکم شهریورماه) ۸ میلیون و ۷۵۸ هزار و ۱۰۰ دلار و حجم معاملات در نماد معاملاتی یورو ۹۶۲ هزار و ۱۰۰ یورو بود.

به گفته این تحلیلگر اقتصادی، دلار در پایین‌ترین نرخ خود با رقم ۲۶ هزار و ۴۱۷ تومان و در بالاترین نرخ با رقم ۲۶ هزار و ۸۴۷ تومان معامله شد. همچنین هر یورو در پایین‌ترین نرخ خود به قیمت ۳۱ هزار و ۱۸۱ تومان و در بالاترین نرخ به قیمت ۳۱ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد.

مهدی گوهررستمی در پایان تصریح کرد: بررسی معاملات انجام شده در جلسه معاملاتی یکشنبه (بیست و یکم شهریورماه) نشان می‌دهد که نرخ میانگین روزانه نماد معاملاتی دلار ۰.۶۱ درصد و نماد معاملاتی یورو ۰.۱ درصد کاهش را نسبت به روز معاملاتی قبل تجربه کرده‌اند.

منبع: صداوسیما

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.